HodowleReproduktorySuki hodowlaneMioty Wystawy Baza Chów i hodowla

Szanowni Państwo oddajemy do użytku bazę Nowofundladów. Wystarczy wybrać psa a wówczas zostaniecie Państwo przeniesieni na jego rodowód. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć z kolei jego metrykę wówczas proszę kliknąć na danego psa w rodowodzie. Na chwilę obecną jeszcze nie wszystkie metryki są gotowe, ale zdecydowana większość. Prosimy wszystkich właścicieli reproduktorów oraz suk hodowlanych których nie ma jeszcze w bazie o przesyłanie dokumentów na adres zbigniew.swakon@wp.pl. Będziemy sukcesywnie dopisywać psy i rodowody do bazy. Jeżeli widzicie Państwo błędy lub niekompletne wyniki badań, tytuły lub chcecie podmienić zdjęcie także proszę o kontakt pod wskazany adres email.

Uwaga
Umieszczenie psa i suki w bazie jest darmowe dlatego prosimy o składanie dokumentów na wskazany adres-dotyczy to członków klubu Nowofundlanda, jak również osoby nie zapisane. Pozwoli to na umieszczenie wszystkich nowofundlandów w bazie.

Baza w pliku xls - do ściągniecia.
rozmiar bazy jest duży, więc ściągnięcie pliku chwilę trwa