>> Początek strony
HodowleReproduktorySuki hodowlaneMiotyWystawyChów i hodowla
PhotosRegulamin rankinguRegulamin wystawStandardTerminy wystawWyniki rankingu 2014Wystawy zagraniczne 2015Wyniki wystaw 2015

2009-2010-2011-2012-2013-2014-2015-2016

W dziale "Foto" zamieszczane są zdjęcia z wystaw międzynarodowych, klubowych, specjalistycznych w kraju i zagranicą, wraz z krótkim opisem, jak rownież zdjecia z innych okazji.

ZKwP-Klub Nowofundlanda, czerwiec 2009

Międzynarodowy znak "©" znajduje się na dole każdej strony portalu Klubu. Oznacza on prawa autorskie (ang.copyright) zastrzeżone dla ZKwP - Klub Nowofundlanda. Na stronach portalu znajdują się tak teksty jak i zdjęcia, których nie wolno kopiować bez zgody ich Autorów.
Tylko członkowie Klubu Nowofundlanda ZKwP, mogą wykorzystać na swoich stronach internetowych zdjęcia zamieszczone w dziale "photos" pod warunkiem ich widocznego opisania poprzez podanie imienia i nazwiska Autora zdjęć.

ZKwP-Klub Nowofundlanda, listopad 2010

z tytułem Zwycięzca Krajowej Wystawy Klubowej i dużym CWC, Wawrzkowizna, 27.08.2016

II KRAJOWA WYSTAWA NOWOFUNDLANDÓW OF MEMORIAM HENRYK JUREK WAWRZKOWIZNA 2016, I KRAJOWA WYSTAWA LANDSEERÓW OF MEMORIAM HENRYK JUREK WAWRZKOWIZNA 2016 Z tytułem Zwycięzca Krajowej Wystawy Klubu z dużym CWC Wawrzkowizna 27.08.2016r, wszystkie klasy oraz konkurencje hodowlane w landseerach oraz nowofundlandach oceniał zaproszony sędzia Pan Daniele Poltri z Włoch.

Wystawę rozpoczął Konkurs Dziecko i Pies w którym swoje umiejętności zaprezentował najmłodszy wystawca Filip Duda, który profesjonalnie zaprezentował się z wystawianym psem w ringu. Następnie odbyły się konkurencje hodowlane i ocena w ringu. Po zakończeniu sędziowania przeprowadzono loterię fantową dla wszystkich uczestników wystawy po czym rozdano puchary i dyplomy rankingowe za rok 2015.

Konkurs Dziecko i Pies zwycięzca Filip Duda

Konkurencje Hodowlane
Najlepsza Hodowla tytuł ten otrzymała Hodowla Sensitivity Bliss wł. Monika Miluśka

drugie miejsce Hodowla Angels Gaboo wł. Lenka Fejtova

Najlepsza Para tytuł ten otrzymali JACK SPARROW Kraniec Świata & MAXINECZKA Kraniec Świata wł. Marta & Grzegorz Duda

Najlepszy Reproduktor tytuł ten otrzymał Kenamu BRAVO MASTER wł. Maja Pawłowska

Najlepsza Suka Matka tytuł ten otrzymała DAFNE Cato Sunion wł. Monika Miluśka

Tytuł Zw. Rasy BOB w landseerach otrzymała suka JADWIGA vom Petersburg hod. Ch. Matenaar, wł. Ireneusz Lelonek, jako jedyny przedstawiciel tej rasy pokazany na I Krajowej Wystawie Landseerów.

Tytuł Zw. Rasy BOB w nowofundlandach otrzymała Int.CH., Multi CH, CH.PL, LV,LT, SK, Zw. Kl l5, Mł. CH.PL, Mł. Zw. Kl 13, Mł. Zw. Pl 13 DEMETRIA Cato Sunion hod. Agnieszka Romasz-Zdanowicz, wł. Ewa Kwiatkowska - wielkie gratulacje dla hodowcy i właścicieli.

Tytuł Najlepszy w Płci Przeciwnej do Zw. Rasy BOS oraz tytuł Najlepszego Juniora w Rasie uzyskał Multi BIS, 2X J. Club Winner 16, J.CH.PL Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO hod. R. Quartiglia, wł. Maja Pawłowska hodowla Cancrimo - wielkie gratulacje dla hodowcy i właścicielki.

Tytuł Najlepszego Weterana otrzymała DIFENBACHIA Moje Słoneczko hod. i wł. Marta Nowakowska hodowla Moje Słoneczko - gratulacje.

Tytuł Najlepsze szczenię otrzymała FIONA Cancrimo hod. i wł. Maja Pawłowska hodowla Cancrimo - gratulacje.
Tytuł Najlepszy Brązowy NF otrzymała FIONA Cancrimo hod. i wł. Maja Pawłowska hodowla Cancrimo - gratulacje.

Tytuł Najlepszy Biało-czarny NF otrzymała Mł. CH.Pl, CH.PL CORVETTE ANGEL ETERNITY Cancrimo hod. M. Pawłowska, wł. Barbara Taras hodowla Angel Eternity

psy
Klasa szczeniąt