Logo Klubu NowofundlandaZwiązek Kynologiczny w Polsce - Klub NowofundlandaLogo Klubu Nowofundlanda
HodowleReproduktorySuki hodowlaneMiotyWystawyChów i hodowla
PhotosRegulamin rankinguRegulamin wystawStandardTerminy wystawWyniki rankingu 2013Wystawy zagraniczne 2015Wyniki wystaw 2015

2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015

Wystawy 2009


Międzynarodowy znak "©" znajduje się na dole każdej strony portalu Klubu. Oznacza on prawa autorskie (ang.copyright) zastrzeżone dla ZKwP - Klub Nowofundlanda. Na stronach portalu znajdują się tak teksty jak i zdjęcia, których nie wolno kopiować bez zgody ich Autorów.
Tylko członkowie Klubu Nowofundlanda ZKwP, mogą wykorzystać na swoich stronach internetowych zdjęcia zamieszczone w dziale "wyniki wystaw" pod warunkiem ich widocznego opisania poprzez podanie imienia i nazwiska Autora zdjęć.

ZKwP-Klub Nowofundlanda, listopad 2010

Ocena: doskonała - D (V, E), bardzo dobra - BD (SG, VG), dobra - DB (G), dostateczna - DS



strona główna
informacje
regulaminy
linki
WSTĄP DO KLUBU
23-25.01.2009 - Głogów, wystawa krajowa, sędzia: Karel Horak /CZ/
Wyniki podane przez: Karol Łusiaczyk. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1.UMBRO z Lednickiego Zakola D, Zw.Mł20Maja Pawłowska
Klasa pośrednia
1.NEBRO z Kąpieliska MarzenyD, CWC, NDPwR, BOB51Marzena Perz
2.DOLAR z Wrzesińskiej ZagrodyD10U.M.Bystrzyccy
Klasa championów
1.Waterfall LORD OF DARKNESSD, CWC30B.Semczuk
SUKI
Klasa szczeniąt
1.BARBAROSSA Askado WO, Naj.Szczenię, III- BIS Szczeniąt 21Karol Łusiaczyk
2.ABIGAIL Świat AferyWO10Franciszek Żydaczewski
Klasa pośrednia
1.ANTARA Brązowe SłońceBD2U.Mroczkowska-Maćkowiak
Klasa otwarta
1.ASCHANTI Arrige-AuresD, CWC, NDSwR40Jolanta Marcinowska


7/8.02 - Rzeszów, wystawa międzynarodowa, sędzia: Karl Reisinger/A/
Wyniki podane przez: Elżbieta Piotrowska, Piotr Pasek. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1.BRUNO TagraWO20Małgorzata Róg
Klasa młodzieży
1.BLACK PRETENDER Każko Słupski D, Zw. Mł, NJunior, BOB, II-BOG 64Piotr Pasek
2.Kwitnąca Malwa BUDRYSJO CRNE BOJED22Ewa Sobierańska
3.UMBRO z Lednickiego ZakolaD20M.Pawłowska
Klasa pośrednia
1.NIGER z Kąpieliska MarzenyD, CWC44J.Cugowski
2. AND TIME WILL TELL Unavoidable for EternityD22V.S.Poznańscy
3. CZARNY BEZ Moje SłoneczkoD20Anna Habrajska
4. KENO Van Der NiufBD6Emilia Stolorz
Klasa otwarta
1. ARUN Kaźko SłupskiD, CWC44M. Tyliba
2. MultiCH, USTINOV SIR PETER Bar vom GelderlandD22Artur Ellwart
3. XERIUS DyskusjaBD20Anna Mazur
Klasa championów
1. DUKE SAHA z Ogrodów AtenyD, NDPwR, CWC, CACIB101Teresa Zaremba
2.ELDIR FORSETI Norkros D, Res.CACIB54Piotr Pasek
3.GRAND AMBITION Królowej MórzD22Marta Sobczyk
4.Baltic Storm GLAD GREMLIND20Andrzej Bełżyński
SUKI
Klasa szczeniąt
1. ELEKTRA STAR PRIZE Angel EternityWO, Naj.Szczenię30Agnieszka Stodolinska
Klasa młodzieży
1.BELLA DLA KRÓLOWEJ MÓRZ Kaźko Słupski D, Zw.Mł40Joanna Szwarczewska
2.BUNNY Kaźko Słupski D28Jacek Reszel
3.INEZ SEWILLA Wichrowe ŁąkiD26Agata Samoraj
4.CEARA von der EngelspforteD24V.S.Poznańscy
bl. AMAZONKA KSIĘŻNICZKA RandiaD18Anna Mosurek
bl. BADARI Horyzont AtonaBD2Sylwia Poznańska
bl. Mississippi -Missouri HANNESBD-Dagmar Velcicka
bl. Norkros KISS ME DAILYBD2Anita Kamińska
Klasa pośrednia
1.NAOMI z Kąpieliska MarzenyD, CWC, CACIB, NDSwR97J.Cugowski
2.LOVELY LOIRE Mały BuddaD20Ewa Kwas
Klasa championów
1.JEDNA TAKA JAGODA Viva ZabajkaD, CWC, Res.CACIB74Aneta Gradzik
2.PAVLOWNA ANNA Bar v GelderlandD22Artur Ellwart
3.BUTTERFLY Psy i MyD20Jacek Reszel


14/15.02 - Bydgoszcz, wystawa krajowa, sędzia: Miroslav Vaclavik /CZ/
Wyniki podane przez: Marta Nowakowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. ZEIL KSIĄŻĘ RandiaD, Zw.Mł21Jacej Dubel i Elżbieta Wojna
2. CYPRYS z Osiedla LeśnegoD10Marta Łabuś-Centek
Klasa pośrednia
1. DOLAR z Wrzesińskiej ZagrodyD, CWC, NDPwR41Urszula, Marcin Bystrzyccy
2. NEBRO z Kapieliska MarzenyD10Marzena Perz
Klasa otwarta
1. FREDI Chatka ZielarkiD10Ewelina Dudek
2. TIGRE KSIĄŻĘ RandiaBD2Jacek Dubel
Klasa championów
1. BODZISZEK Moje SłoneczkoD, CWC30Szymon Richert
Klasa weteranów
1. BALU od Niuni ZołzuniD10Teresa Packiewicz
SUKI
Klasa szczeniąt
1. DIFENBACHIA Moje SłoneczkoWO, Naj.Szczenię22Marta Nowakowska
2. BRITA Klejnot KociewiaWO11Jan Kuchnowski
3. BIRA Klejnot KociewiaWO10Robert Sabadin
Klasa młodzieży
1. BEAUTIFUL Kaźko SłupskiD, Zw.Mł, Naj.Junior, BOB, J-BIS42Małgorzata Grabka
2. BAYRA Kaźko SłupskiD11Agnieszka Romasz-Zdanowicz
3. GENESIS z Ogrodów AtenyD10Anna Szwoch
bl. BEDA Cato SunionBD1Jacek Łagodziński
bl. Norkros KISS ME DAILYBD1Anita Kamińska
Klasa pośrednia
1. CZARNA JAGODA Moje SłoneczkoD11Monika Bućko
2. ANTARA Brązowe SłońceD10U. Mroczkowska-Maćkowiak
Klasa otwarta
1. ASHANTI Arrige AuresD, CWC, NDSwR40Jolanta Marcinowska
2. ASHA Kaźko SłupskiBD2Teresa Packiewicz


1.03 - Leszno, wystawa championów, sędzia: Andrzej Kot /PL/
Wyniki podane przez: Katarzyna Wesołowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa championów
1. DETWEESTER z Ogrodów AtenyD.,CWC, NDPwR,BOB72K&P. Wesołowscy
2. DUKE SAHA z Ogrodów AtenyD20Teresa Zaręmba


7/8.03 - Drzonków, wystawa krajowa, sędzia: Andrzej Szutkiewicz /PL/
Wyniki podane przez: Karol Łusiaczyk. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa pośrednia
1. NEMO z Kąpieliska MarzenyD, CWC31Ryszard Dokarzewski
2. Skipper's READY OR NOTD-Gisela Dohmeyer, Niemcy
3. DAGUR DRAKKAR Avalon PoloniaBD4Sławomir Marcinkowski
Klasa otwarta
1. Missisppi-Misouri CURTD, CWC, NDPwR, BOB-D. Velcicka, Marek Ciesielski
Klasa championów
1. Baltic Storm GREMLIND, CWC31Andrzej Bełżyński
2. Waterfall LORD of the DARKNESD10Bogdan Semczuk
SUKI
Klasa szczeniąt
1. BARBAROSSA Askado WO, Najl.Szczenię,I-BIS Szczeniąt 21Karol Łusiaczyk
2. BIRA Klejnot KociewiaWO10Robert Sabadin
Klasa pośrednia
1. Waterfall MY FIRST LADYD, CWC31Katarzyna Ciesielska
2. JOIN ME JADIS Shadows for EternityD-S&P Niemann, Niemcy
3. CORAZON z Piaskowej ZagrodyBD4Tatiana Wysocka
Klasa otwarta
1. Morenas BEAUTIFUL BOUNTYD, CWC, NDSwR, BOS-Remo Naujock, Niemcy
2. CZARNA JAGODA Moje SłoneczkoD10Monika Bućko
1. BELLA z Piaskowej ZagrodyBD4Tatiana Wysocka


14/15.03 - Jarosław, wystawa krajowa, sędzia: /Andrzej Kot/
Wyniki podane przez: Elżbieta Piotrowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1.LUKSUSOWY MODEL Viva ZabajkaO2Katarzyna Wasiak
Klasa młodzieży
1. BLACK PRETENDER Kaźko Słupski D, Zw.Mł, NJwR, BOB, BOG, BIS41Piotr Pasek
2. CZARODZIEJ z Potockiego DworuD10Władysław Nieć
Klasa championów
1. Norkros ELDIR FORSETI D, CWC, NDPwR40Piotr Pasek
SUKI
Klasa młodzieży
1. INEZ SEWILLA Wichrowe Łąki D, Zw.Mł.23Agata Samoraj
2. BELLA DLA KRÓLOWEJ MÓRZ Kaźko SłupskiD12Joanna Szwarczewska
3. BUNNY Kaźko Słupski D11Jacek Reszel
4. ELEKTRA STAR PRIZE Angel EternityD10Agnieszka Stodolinska
Klasa championów
1. JAWA CZY SEN Viva ZabajkaD, CWC, NDSwR40Ełzbieta Piotrowska


20/22.03 - Katowice, wystawa międzynarodowa, klasa Szczeniąt i Młodzieży: sędzia: Paunovic Dusan /Serbia/
pozostałe klasy, BOB, sędzia: Willy Gulix /Niemcy/. Wyniki podane przez: Piotr Pasek. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1. ARCZI Świat AferyWO10Arkadiusz Pytel
Klasa młodzieży
1. BLACK PRETENDER Kaźko Słupski D, Zw.Mł, NJwR, Nom.Cruft'10, BIS-Junior48Piotr Pasek
2. ZELL KSIĄŻĘ Randia PoloniaD26Jacek Dubel, Elżbieta Wojna
3. BAKS z Trytonowego GroduD24Krzysztof Grzybek
4. UMBRO z Lednickiego ZakolaD22Maja Pawłowska
bl. AGANO KSIĄŻĘ RandiaD18Maria Kowalska
Klasa pośrednia
1. AND TIME WILL TELL Unavoidable for EternityD, CWC42W.St. Poznańscy
2. KENO van der NiufD20Emilia Stolorz
Klasa otwarta
1. AKIM Black KoralleD, CWC-A.G. Hollesch, Czechy
2. AYMAN BRAVA VICTOR Arkadia PoloniaD24Krystyna Kurek
3. CZARNY BEZ Moje SłoneczkoD22Anna Habrajska
4. FREDI Chatka ZielarkiD20Ewelina Dudek
Klasa championów
1. CEASAR JESS Black Denis CWC, CACIB, BOB, Nom.Cruft'10, BOG-III-Martina Salacovi, Czechy
2. DUKE SAHA z Ogrodów AtenyD, Res.CACIB60Teresa Zaremba
3. ARUN Kaźko SłupskiD28Małgorzata Tyliba
4. FABRICIUS od Trojske SkalyD-Tomas Kolator, Czechy
bl. GRAND AMIBTION Królowej MórzD18Marta Sobczyk
bl. Waterfall LORD of DARKNESSD18Bogdan Semczuk
SUKI
Klasa młodzieży
1. INEZ SEWILLA Wichrowe Łąki D, Zw.Mł, Nom.Cruft'1042Agata Samoraj
2. Mississippi-Misouri HANNESD30Marzena Olczak
3. BUNNY Kaźko SłupskiD28Jacek Reszel
4. ELEKTRA STAR PRINZE Angel EternityD26Agnieszka Stodolińska
bl. CEARA vd EngelspforteD18W.St. Poznańscy
bl.COLLETT z Potockiego DworuD18Damian Łagodzki
bl.DZIEWANNA Moje SłoneczkoD18Iwona Lekston
bl.GALAKTYKA z Ogrodów AtenyD18Katarzyna Rubinkowska-Wasylowska
bl.GALIA z Ogrodów AtenyD18Marcin Czuchra
Klasa pośrednia
1. NAOMI z Kąpieliska MarzenyD, CWC44J.Cugowski, E. Rączy
2. Seal Cove's HELENED-Michaela Krajcova, Czechy
3. ZELA KSIĘŻNICZKA RandiaD22Wanda Zielińska
4. Paradisonewfs BOOD-Lenka Miksteinova, Czechy
bl. Szara Strefa EUFORIABD2Michał Wolski
Klasa otwarta
1. ANIE Black KoralleD, CWC-Alfred i Gabriela Hollesch, Czechy
2. CORINA WINDSOR Dotyk AniołaD24Barbara Taras
3. BAHIYA Black ObsessionD22Justyna Jędruszek
4. COCO COBRANETTI Dotyk AniołaD20Marek Nowak
Klasa championów
1. NAUSIE od Stiky CWC, CACIB, NDSwR, Nom.Cruft'10-A.G. Hollesch
2. JEDNA TAKA JAGODA Viva ZabajkaD, Res.CACIBxAneta Gradzik


4-5.04 - Nowy Dwór Maz., wystawa krajowa, sędzia: Gabriela Ridarcikova/SK/
Wyniki podane przez: Katarzyna Wesołowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1.BARJOS Kaźko SłupskiD.,Zw.Mł., Najl.Junior31D.Kwiatkowski
2.Nufidea BUICK'S BLACK VELVETD10A.Klimowicz -Tutak
Klasa pośrednia
1.Kwitnąca Malwa BUDRYSJO CRNE BOJED, CWC30E.Sobierańska
Klasa otwarta
1.Norkros GRAND GONZOD, CWC31E.P.Leontiew
2.FREDI Chatka ZielarkiD10E.Dudek
Klasa championów
1.DETWEESTER z Ogrodów AtenyD., CWC, NDPwR, BOB, II-BOG51K.P.Wesołowscy
2.DUKE SAHA  z Ogrodów AtenyD10T.Zaremba
SUKI
Klasa młodzieży
1.BUNNY Kaźko SłupskiD, Zw. Mł.15J.Reszel
2.Mississipi-Missouri HANESS D14M.Olczak
3.Norkros ICE TEAD13M.Dąbrowska
4.BALILLA BIRKA NufideaD12P.Pasik
b.l BEAUTY As Beautiful As PossibleD9E.Mikulska
b.l Norkros KISS ME DAILYD9A.Kamińska
b.l LUNA Van der NiufBD1M.Kulik
Klasa pośrednia
1.DACJA Avalon PoloniaD, CWC30P.Pasik
Klasa otwarta
1.Skogbjornen's NOBLE VIKID, CWC32M.Nowak
2.Norkros HARMONY SOUND OF THE OCEAND11A.Dobrut
3.Nufidea AMISTATD10A.Klimowicz -Tutak
b.l Nufidea ABRACADABRABD6M.Nowak
bl AZJA Dwa LwyBD1M.Kulik
Klasa championów
1.TRIVIA Sub-VenioD,CWC, NDSwR41I.Kowalski
2. Vertigo ULTIMA THULE FOR NORKROSD10E.P.Leontiew
Klasa weteranów
1.Avalon CANDLE IN THE DARKNESSD, Najl. Weteran20A.Klimowicz -Tutak


18.04 - Grudziądz, wystawa krajowa, sędzia: Małgorzata Hałas/PL/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1.BARJOS Kaźko SłupskiD, Zw.Mł., Najl.Junior30D.Kwiatkowski
Klasa pośrednia
1. NEMO z Kąpieliska MarzenyD, CWC31x
2. DAGUR DRAKKAR Avalon PoloniaD10x
Klasa otwarta
1.WAAL KSIĄŻĘ RandiaD10x
Klasa championów
1.AJER Kaźko SłupskiD, CWC, NDPwR,BOB,BOG II m.51M.Grabka
2.Baltic Storm's GLAD GREMLIND10A.Bełżyński
SUKI
Klasa szczeniąt
1.HELLADA z Ogrodów AtenyWO, Najl.Szczenię20D.W.Rozwadowscy
Klasa młodzieży
1.BEAUTIFUL Kaźko SłupskiD, Zw.Mł.22M.Grabka
2.DABECJA Moje SłoneczkoD11x
3.Norkros ICE TEAD10M.Dąbrowska
4.BRITA Klejnot KociewiaBD3x
Klasa pośrednia
GENESIS z Ogrodów AtenyD10x
Klasa championów
1.DELPHINE z Ogrodów AtenyD, CWC, NDSwR40D.W.Rozwadowscy


19.04 - Częstochowa, wystawa krajowa, sędzia: Mirosław Redlicki/PL/
Wyniki podane przez: Paweł Leontiew. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1.ARCZI Świat AferyD, Zw. Mł.,Najl.Junior31A.Pytel
2.LA PAZ DUET Wichrowe ŁąkiD10Janusz Kulej
3.BAFFIN BAY Arkadia PoloniaBD4J.Pachniak
Klasa pośrednia
1.KENO van der NiufD, CWC,NDPwR,BOB53E.Stolorz
2.NIGER z Kąpieliska MarzenyD12J.Cugowski/E.Rączy
3.ZEIL KSIĄŻĘ RandiaD11J.Dubiel
4.NIKO z Kąpieliska MarzenyBD6M.Ciekańska
b.l AGANO KSIĄŻE RandiaBD1M.Kowalska
b.l UMBRO z Lednickiego ZakolaBD1M.Pawłowska
Klasa otwarta
1.Norkros GRAND GONZOD, CWC31E.P.Leontiew
2.WILUJ KSIĄŻĘ RandiaD10A.Pytel
3.AYMAN BRAVA VICTOR Arkadia PoloniaBD4K.Kurek
Klasa championów
1.DUKE SAHA z Ogrodów AtenyD., CWC30T.Zaremba
SUKI
Klasa młodzieży
1.ZEILA KSIĘŻNICZKA RandiaD, Zw.Mł.20A.Mosurek
2.Norkros KISS ME DAILYBD3A.Kamińska
3.DZIEWANNA Moje SłoneczkoBD2I.Lekston
Klasa pośrednia
1.FRASZKA z Ogrodów AtenyD, CWC31I.Ćwik-Kałuża
2.ZELA KSIĘŻNICZKA RandiaD10W.Zielińska
3.AMAZONKA KSIĘŻNICZKA RandiaBD4?
Klasa otwarta
1.AURORA MALAIKA Arkadia PoloniaBD4M.Cichal
2.Norkros VENUS VICTRIXBD3E.P.Leontiew
3.ARIA Z Trytonowego GroduBD2K.Matyjaszczyk


19.04 - Lublin, wystawa krajowa 1, 2 i 6 grupa FCI, sędzia: Anna Nalazek/PL/
Wyniki podane przez: Anna Nalazek. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. BLACK PRETENDER Kaźko Słupski D, Zw. Mł.21Piotr Pasek
2. ZEMEN KSIĄŻĘ Randia PoloniaD10Andrzej Mojski
Klasa championów
1. Norkros ELDIR FORSETI D, CWC, NDPwR, BOB, NPO/Lublin ZKwP50Piotr Pasek
SUKI
Klasa młodzieży
1. INEZ SEWILLA Wichrowe Łąki D, Zw. Mł., NJwR33Agata Samoraj
2. BUNNY Kaźko Słupski D12Jacek Reszel
3. ELEKTRA STAR PRIZE Angel Eternity D11Agnieszka Stodolińska
4. BEAUTY As Beautiful As PossibleD10Elżbieta Mikulska
Klasa pośrednia
1. Norkros ICE TEAD, NDSwR20Magdalena Dąbrowska
Klasa otwarta
1. AZJA Dwa LwyBD2Magdalena Kulik


19.04 - Inowrocław, wystawa krajowa, sędzia: Andrzej Kot/PL/
Wyniki podane przez: Ela Leontiew. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1.BARYON Kaźko SłupskiD, Zw. Mł., Najl. Junior, BOB42D.Kwiatkowski
2.Norkros KNIGHT RIDERD11W.Paszta
3.CYPRYS z Osiedla LeśnegoD10M.Łabuś-Centek
Klasa championów
1.DETWEESTER z Ogrodów AtenyD, CWC, NDPwR40K.P.Wesołowscy
SUKI
Klasa szczeniąt
1.HELLADA z Ogrodów AtenyWO11D.W.Rozwadowscy
2.HAPPY FELICJA Ba -UlaO10U.M.Bystrzyccy
Klasa młodzieży
1.BAYRA Kaźko SłupskiD, Zw.Mł.20A.Romasz-Zdanowicz
2.DABECJA Moje SłoneczkoBD6T.R.Kołodziej
b.l BRITA Klejnot KociewiaBD5J.Kuchnowski
b.l Norkros KISS ME GOODNIGHTBD4.A.Iwanicki
b.l WELLA z Lednickiego ZakolaBD1Z.Szymalak
Klasa pośrednia
1.GENESIS z Ogrodów AtenyD10A.Szwoch
Klasa otwarta
1.DEISY z Wrzesińskiej ZagrodyBD4P.Grzeszczak
2.SENDI z Lednickiego ZakolaBD3Z.Szymalak
3.FLORA Chatka ZielarkiBD2W.Nawrocki
Klasa championów
1.DELPHINE z Ogrodów AtenyD, CWC, NDSwR2D.W.Rozwadowscł


25-26.04 - Opole, wystawa międzynarodowa, sędzia: Galina Zhuk /BLR/
Wyniki podane przez: Anna Nalazek. Foto: Maja Pawłowska.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1. DANDY ALISTER de L'etoile de Cyrice WO, NSZwR30M.Pawłowska
Klasa młodzieży
1. BARJOS Kaźko Słupski D, Zw. Mł38Dariusz Kwiatkowski
2. AGATON ARCOLAN z Litovelskeho Pomoravi D-Lenka i Otakar Hajdovi, Czechy
3. BAKS z Trytonowego Grodu D24Krzysztof Grzybek
4. ARCZI Świat AferyD22Arkadiusz Pytel
bl. LA PAZ DUET Wichrowe ŁąkiD18Janusz Kulej
Klasa pośrednia
1. King of Helluland DUKE OF HAEVEN D, CWC, CACIB, NDPwR,BOB -Sonia i Vladislav Krocko, Słowacja
2. ZEIL KSIĄŻĘ Randia D26Jacek Dubel, Elżbieta Wojna
3. NEMO z Kąpieliska MarzenyD24Ryszard Dokrzewski
4. UMBRO z Lednickiego Zakola D22Maja Pawłowska
bl. AGANO KSIĄŻĘ RandiaD18Maria Kowalska
Klasa otwarta
1. AYMAN BRAVA VICTOR Arkadia PoloniaD, CWC44Krystyna Kurek
2. AKIM Black KoralleD-Lukas Lelek
3. CZARNY BEZ Moje SłoneczkoD20Anna Habrajska
Klasa championów
1. MONCHICHI King of Helluland D, CWC, Res.CACIB-S. i V. Krocko, Słowacja
2. ARUN Kaźko Słupski D24Małgorzata Tyliba
3. DUKE SAHA z Ogrodów Ateny D22Teresa Zaremba
4. Waterfall LORD OF THE DARKNESS D20Bogdan Semczuk
SUKI
Klasa młodzieży
1. Mississippi-Missouri HANESS D, Zw.Mł, NJwR48Marzena Olczak
2. AMAZONKA KSIĘŻNICZKA Randia Polonia D26Anna Mosurek
3. ABIGAIL Świat Afery D24Franciszek Żydaczewski
4. DZIEWANNA Moje SłoneczkoD22Iwona Lekston
bl. ANTE ARCOLAN z Litovelskeho Pomoravi D-Lenka i Otakar Hajdovi, Czechy
Klasa pośrednia
1. King of Helluland DREAM UO GLORY D, CWC-S. i V. Krocko
2. GALIA z Ogrodów Ateny D24Marcin Czuchra
3. FRASZKA z Ogrodów Ateny D22Iwona Ćwik-Kałuża
4. Norkros KISS ME DAILY D20Anita Kamińska
Klasa otwarta
1. King of Helluland AGEL WINGS D, CWC, Res.CACIB-S. i V. Krocko
2. ANIE Black Koralle D-Gabriela i Alfred Holleschovi, Czechy
3. ASCHANTI Arrige Aures D26Jolanta Marcinowska
4. CYKADA Białokoski Las D24U. i M. Bystrzyccy
bl. CORINA WINDSOR Dotyk AniołaD18Barbara Taras
bl. Paradisonewfs BOOD-Lenka Miksteinova, Czechy
bl. AZJA Dwa LwyBD2Magdalena Kulik
Klasa championów
1. NAUSIE od Stiky D, CWC, CACIB, NDSwR-G. i A. Holleschovi, Czechy
2. SELENA v RiesrandD22Jolanta Marcinowska
3. ANATER Dolni ChalupyD-Lenka i Otakar Hajdovi, Czechy


1.05 - Dobre Miasto, wystawa krajowa, sędzia: Joanna Szczepańska -Korpetta/PL/
Wyniki podane przez: Staszek Poznański. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1.Nufidea BUICK'S BLACK VELVETBD3A.Klimowicz-Tutak
2.DURIN DYLAN Avalon PoloniaBD2K.Bodak
Klasa otwarta
1.AKROS z Wrzesińskiej ZagrodyD10J.Bacewicz
SUKI
Klasa młodzieży
1.BAYRA KAźko SłupskiD, Zw.Mł.,Najl.Junior, BOB40A.Romasz-Zdanowicz
2.Nufidea BALILLA BIRKABD2P.Pasik
Klasa pośrednia
1.GENESIS z Ogrodów AtenyD, CWC,NDSwR40A.Szwoch
2.DACJA Avalon PoloniaBD2P.Pasik
Klasa otwarta
1.Vedenemo DON'T GO BREAKING MY HEARTD10J.Bacewicz
2.Nufidea AmistatBD3A.Klimowicz-Tutak 
3.CARMEN z Ogrodów AtenyBD2B.Kemesies
Klasa weteranów
1.Avalon CANDLE IN THE DARKNESSD, Najl.Weteran20A.Klimowicz-Tutak


2-3.05 - Łódź, wystawa międzynarodowa, sędzia: Leoś Jancik/CS/
Wyniki podane przez: Ela Leontiew. Foto: Maja Pawłowska.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1.DANDY ALISTER DE L'Etoile de Cyrice WO,Najl.Szczenię30M.Pawłowska
Klasa młodzieży
1.BLACK PRETENDER Kaźko Słupski D, Zw.Mł, Najl.Junior, BOB, BIS Junior Dnia , BIS Junior, BOG II m.62M.Pasek
2.BARJOS Kaźko Słupski D20D.Kwiatkowski
3.LARO Van Der Niuf BD6D.Stańczyk
4.Nufidea BUICK'S BLACK VELVET DB4A.Klimowicz -Tutak
Klasa pośrednia
1.ZEIL KSIĄŻĘ Randia D, CWC, ResCACIB72J.Dubiel
2.Norkros IRISH DANCER D20S.Mansopust
3.UMBRO z Lednickiego Zakola BD8M.Pawłowska
Klasa otwarta
1.DAGUR DRAKKAR Avalon Polonia D22S.Marcinkowski
2.Norkros DIVISION BELL D20A.Izdebska
Klasa championów
1.AJER Kaźko SłupskiD., CWC, CACIB, NDPwR101M.Grabka
2.GRAND AMBITION Królowej MórzD24M.Sobczyk
3.Baltic Storm's GLAD GREMLIND22A.Bełżyński
4.DUKE SAHA z Ogrodów AtenyD20T.Zaremba
SUKI
Klasa szczeniąt
1.HAIDI Ba UlaWO, Najl.Szczenię30K. Grzegorz
2.HASTA MANANA Ba UlaO6M. Polański
3.CINDIRELLA Z Helmowego JaruO4x
Klasa młodzieży
1.BEAUTIFUL Kaźko Słupski D, Zw. Mł.40M. Grabka
2.BELLA DLA KRÓLOWEJ MÓRZ Kaźko Słupski D28M. Sobczyk
3.HANNES Missisipi-Missuri D26M. Olczak
4. HELLADA Z Ogrodów AtenyD24D. Rozwadowska
b.l ELEKTRA STAR PRIZE Angel EternityD;18A. Stodolińska
b.l Nufidea BALILLA BIRKA BD2P. Pasik
Klasa pośrednia
1.Norkros KISS ME DAILY D, CWC42A. Kamińska
2.Norkros ICE TEAD20M. Dąbrowska
3.ZEILA Ksieżniczka RandiaBD6A.Mosurek
4.DACJA Avalon PoloniaBD4P. Pasik
Klasa otwarta
1.CYKADA Białokoski Las D, CWC44U.M. Bystrzyccy
2. Norkros VENUS VICTRIX D22E.P. Leontiew
3.Nufidea AMISTAT D20A. Tutak
Klasa championów
1. DELPHINE Z Ogrodów Ateny D., CWC, NDSwR, CACIB99D. Rozwadowska
2.TRIVIA Sub Venio D, resCACIB52I. Kowalski
3. Norkros GYPSY WEDDING D20E.P.Leontiew
Klasa weteranów
1.Avalon CANDLE IN THE DARKNESS D, Najl. Weteran32A.Klimowicz-Tutak
2.FRANIA Chińskie Słońce D20M.Zapolski -Downar


17.05 - Bydgoszcz, wystawa krajowa, sędzia: Anna Nalazek /PL/
Wyniki podane przez: Anna Nalazek. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. CYPRYS z Osiedla LeśnegoD, Zw. Mł.20Marta Łabuś-Centek
2. Leo Grande Cuore EDISONBD2Damian i Jolanta Hajkowscy
Klasa pośrednia
1. TERROR z Krainy TyciD, CWC31Magdalena Śmigło-Żywocka
2. Tagra ARAMISD10Roman Szczepański
Klasa otwarta
1. WAAL KSIĄŻĘ RandiaD10Maksym Affeldl
Klasa championów
1. BODZISZEK Moje SłoneczkoD, CWC, NDPwR,BOB50Szymon Richert
SUKI
Klasa młodzieży
1. BAYRA Kaźko SłupskiD, Zw. Mł, NJwR31Agnieszka Romasz-Zdanowicz
2. DABECJA Moje SłoneczkoD10Tadeusz, Robert Kołodziej
3. Klejnot Kociewia BRITABD4Jan Kuchnowski
Klasa pośrednia
1. As Beautifull As Possible AMERICA D, CWC, NDSwR44Roman Szczepański
2. TYCIA TRÓJKA z Krainy TyciD13Magdalena Śmigło-Żywocka
3. GENESIS z Ogrodów AtenyD12Anna Szwoch
4. BEDA Cato SunionD11Jacek Łagodziński
bl. ZELINA ZORGE KSIĘŻNICZKA RandiaD9Jacek Dubel


17.05 - Bytom, wystawa krajowa, sędzia: Waldemar Mrowiec /PL/
Wyniki podane przez Roma Mrowiec. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa pośrednia
1. NIGER z Kapieliska MarzenyD, CWC, NDPwR41Jerzy Cugowski
2. ZEIL KSIĄŻĘ Randia Polonia D10J.Dubiel
3. AGANO KSIĄŻĘ Randia Polonia BD4x
Klasa otwarta
1. AKIM Black KoralleD, CWC-L.Lelek/ Czechy/
2. KENO van der Niuf BD2E.Stolorz
Klasa championów
1. ARUN Kaźko SłupskiD, CWC30M. Tyliba
SUKI
Klasa młodzieży
1. Little Bears PARISD, Zw. Mł, NJwR-G.A.Holleschovi /Czechy/
2. DZIEWANNA Moje SloneczkoD10x
3. COLETTE z Potockiego DworuBD4x
Klasa pośrednia
1. NAOMI z Kąpieliska MarzenyD, CWC31J.Cugowski
2. ZELA KSIĘŻNICZKA RandiaD10W.Zielińska
Klasa otwarta
1. ANIE Black KoralleD, dosk, CWC, BOB-G.A.Holleschovi
2. ARLETA Black Koralle D-K.Ryba /Czechy/
3. FRASZKA z Ogrodów AtenyBD4I.Ćwik-Kałuża


17.05 - Jelenia Góra, wystawa krajowa, sędzia: Marek Lewandowski /PL/
Wyniki podane przez: Karol Łusiaczyk. Foto: Maja Pawłowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1. DANDY ALISTER de L'etoile de Cyrice WO, NSZwR, res.BIS-Szczeniąt20Maja Pawłowska
Klasa pośrednia
1. NEMO z Kąpieliska Marzeny D, CWC, NDPwR ,BOB50Ryszard Dokrzewski
Klasa otwarta
1. UMBRO z Lednickiego Zakola D, CWC30Maja Pawłowska
Klasa championów
1. Waterfall LORD OF THE DARKNESSD, CWC30Bogdan Semczuk
SUKI
Klasa młodzieży
1. BARBAROSSA Askado D, Zw.Mł, NJwR30Karol Łusiaczyk
Klasa otwarta
1. ASCHANTI Arrige AuresD, CWC, NDSwR40Jolanta Marcinowska


23/24.05 - Leszno, wystawa międzynarodowa, sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta /PL/
Wyniki podane przez: Anna Nalazek. Foto: Maja Pawłowska.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1. BLACK DEVIL Arrige Aures WO, NSZwR30Mariola Skoracka
Klasa młodzieży
1. BARJOS Kaźko SłupskiD, Zw. Mł.34Dariusz Kwiatkowski
2. LOKIS DUET Wichrowe ŁąkiD22Malwina Puzdrowska
3. ARCZI Świat AferyD20Arkadiusz Pytel
Klasa pośrednia
1. ZEIL KSIĄŻĘ Randia Polonia D, CWC, Res.CACIB74Jacek Dubel
2. NEBRO z Kąpieliska MarzenyD22Marzena Perz
3. ARAMIS TagraD20Roman Szczepański
4. UMBRO z Lednickiego ZakolaBD6Maja Pawłowska
Klasa otwarta
1. WILUJ KSIĄŻĘ RandiaD, CWC42Arkadiusz Pytel
2. MultiCH, USTINOV SIR PETER Bar v GelderlandD20Artur Elwart
Klasa championów
1. Baltic Storm's GLAD GREMLIN D, CWC, CACIB, NDPwR95Andrzej Bełżyński
2. Waterfall LORD of the DARKNESSBD4Bogdan Semczuk
SUKI
Klasa szczeniąt
1. HAIDI Ba-UlaWO10Kamila Grzegorz
Klasa młodzieży
1. DIFENBACHIA Moje Słoneczko D, Zw. Mł, NJwR44Marta Nowakowska
2. BARBAROSSA Askado D22Karol Łusiaczyk
3. BAYRA Kaźko SłupskiD20Agnieszka Romasz-Zdanowicz
4. ABIGAIL Świat Afery BD12Franciszek Żydaczewski
bl. BRIJA AskadoBD2Agnieszka Bujak
Klasa pośrednia
1. ZELA KSIĘŻNICZKA Randia D, CWC, CACIB,NDSwR, BOB127Wanda Zielińska
2. INEZ SEWILLA Wichrowe Łąki D, Res.CACIB60Agata Samoraj
3. Norkros ICE-TEA D28Magdalena Dabrowska
4. Waterfall FIRST LADY D26Katarzyna Ciesielska
bl. AMERICA As Beautiful As PossibleD18Roman Szczepański
bl. ANTARA Brązowe Słońce D18Urszula Mroczkowska-Maćkowiak
Klasa otwarta
1. CORINA WINDSOR Dotyk AniołaD, CWC40Barbara Taras
2. FLORA Chatka ZielarkiBD4Waldemar Nawrocki
Klasa championów
1. PAVLOWNA ANNA Bar v GelderlandD, CWC42Artur Elwart
2. XIRELLA VICKI Wichrowe ŁąkiD20Anna Nalazek


24.05 - Radom, wystawa krajowa, sędzia: Zbigniew Ostrowski /PL/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1.BAFFIN BAY Arkadia Polonia D, Zw. Mł.20J.Pachniak
Klasa pośrednia
1.DURIN DYLAN Avalon Poloniabdb2x
Klasa otwarta
1.AZJA z Helmowego JaruD, CWC, NDPwR40W.Waśniewski
Klasa championów
1.DUKE SAHA z Ogrodów AtenyD10T.Zaremba
SUKI
Klasa młodzieży
1.BELLA DLA KRÓLOWEJ MÓRZ Kaźko Słupski D, Zw.Mł., NJwR, BOB42J.Szwarczewska
2.BUNNY Kaźko SłupskiD11J.Reszel
3.HANES Mississipi-MissouriD10M.Olczak
Klasa pośrednia
1.Norkros KISS ME DAILYD, CWC30A.Kamińska
Klasa otwarta
1.ABRA z Helmowego JaruBD2M.Jacyna
Klasa championów
1.BUTTERFLY Psy i MyD, CWC, NDSwR40J.Reszel


31.05 - Krosno, wystawa krajowa, sędzia: Jadwiga Niciewicz /PL/
Wyniki podane przez: Joanna Szwarczewska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. CZARODZIEJ z Potockiego DworuD, Zw. Mł20Władysław Nieć
Klasa otwarta
1. XERIUS DyskusjaD, CWC30Anna Mazur
Klasa championów
1. GRAND AMIBITION Królowej Mórz D, CWC,NDPwR, BOB, res.BOG50Marta Sobczyk
SUKI
Klasa szczeniąt
1. ELZA z Filmowej KrainyWO, NSzwR20Maria Sochacka
Klasa młodzieży
1. BELLA DLA KRÓLOWEJ MÓRZ Kaźko Słupski D, Zw. Mł, NJwR, BIS-Junior31 Joanna Szwarczewska
1. ELEKTRA STAR PRIZE Angel EternityD10Agnieszka Stodolińska
Klasa pośrednia
1. INEZ SEWILLA Wichrowe Łąki D, CWC, NDSwR40Agata Samoraj
Klasa otwarta
2. AMAZONKA KSIĘŻNICZKA RandiaD, CWC30Anna Mosurek


31.05 - Słupsk, wystawa krajowa, sędzia: Małgorzata Hałas /PL/
Wyniki podane przez: Dorota Jakubowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. BAN-TU Kaźko SłupskiD, Zw. Mł.21Małgorzata Szeszuła
2. Leo Grande Cuore EDISOND10Damian i Jolanta Hajkowscy
Klasa weteranów
1. BALU od Niuni ZołzuniD, Najl.Weteran, BOB30Teresa Packiewicz
SUKI
Klasa młodzieży
1. DABECJA Moje SłoneczkoD, Zw. Mł, NJwR31Tadeusz i Robert Kołodziej
2. Klejnot Kociewia BRITAD10Jan Kuchnowski
Klasa pośrednia
1. BEDA Cato SunionD, NDSwR22Jacek Łagodziński
2. BAYRA Kaźko SłupskiD11Agnieszka Romasz-Zdanowicz
3. GENEZIS z Ogrodów AtenyD10Anna Szwoch
Klasa otwarta
1. ASHA Kaźko SłupskiD10Teresa Packiewicz



7.06 - Płock, wystawa krajowa, sędzia: Małgorzata Hałas /PL/
Wyniki podane przez: Ela Leontiew. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa pośrednia
1.Norkros KNIGHT RIDERD10W.Paszta
Klasa championów
1.DETWEESTER z Ogrodów AtenyD, CWC, NDPwR ,BOB50K.P.Wesołowscy
SUKI
Klasa młodzieży
1.HELLADA z Ogrodów AtenyD, Zw.Mł, Najl.Junior31D.W.Rozwadowscy
2.HANNES Mississipi-MissouriD10M.Olczak
Klasa pośrednia
1.Norkros ICE TEAD, CWC30M.Dąbrowska
Klasa otwarta
1.Norkros KISS ME DAILYD, CWC30A.Kamińska
2.DONA DELICJA z Ogrodów Atenydyskwalifikacja0M.Olczak
Klasa championów
1.DELPHINE z Ogrodów AtenyD, CWC, NDSwR40D.W.Rozwadowscy


7.06 - Wałbrzych, wystawa krajowa, sędzia: Aleksander Waszkowski /PL/
Wyniki podane przez: Maja Pawłowska. Foto: Maja Pawłowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1. DANDY ALISTER De L'toile De Ciryce WO, NSZwR20Maja Pawłowska
Klasa młodzieży
1. ARCZI Świat Afery D, Zw.Mł.20Arkadiusz Pytel
Klasa pośrednia
1. UMBRO z Lednickiego Zakola D, CWC30Maja Pawłowska
Klasa otwarta
1. WILUJ KSIĄŻE Randia D, CWC30Arkadiusz Pytel
Klasa championów
1. Waterfall LORD of the DARKNESS D, CWC, NDPwR,BOB,BOG50Bogdan Semczuk
SUKI
Klasa młodzieży
1. ABIGAIL Świat Afery D, Zw.Mł, NJwR30Franciszek Żydaczewski
Klasa otwarta
1. HELENE Seal Cove's D, CWC, NDSwR-Michaela Urbankova


14.06 - Kalisz, wystawa krajowa, sędzia: Liliana Bachurzewska /PL/
Wyniki podane przez: Karol Łusiaczyk. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. LA PAZ DUET Wichrowe Łąki D, Zw.Mł20Janusz Kulej
2. DĄB Moje SłoneczkoBD2Krzysztof Dombek
Klasa pośrednia
1. NEMO z Kąpieliska Marzeny D, CWC, NDPwR41Ryszard Dokrzewski
2. Norkros IRISH DANCERD10Sylwia Mansopust
3. Tagra ARAMISBD4Roman Szczepański
Klasa otwarta
1. Green Street BERESZD, CWC30Krystyna Barańska
SUKI
Klasa szczeniąt
1. HAPPY FELICJA Ba-UlaWO, NSZwR21U.M Bystrzyccy
2. HAIDI Ba-UlaWO10Kamila Grzegorz
Klasa młodzieży
1. BARBAROSSA Askado D, Zw.Mł, NJwR, 2 BiS Junior31Karol Łusiaczyk
2. HANESS Missisippi-MissouriD10Marzena Olczak
Klasa pośrednia
1. GALIA z Ogrodów AtenyD, CWC31Marcin Czuchra
2. ANTARA Brązowe SłońceD10Urszula Mroczkowska - Maćkowiak
Klasa otwarta
1. As Beatiful As Possible AMERICA D, CWC, NDSwR, BOB, BOG52Roman Szczepański
2. ASHANTI Arrige AuresD11Jolanta Marcinkowska
3. WIRIA z Lednickiego ZakolaD10Krystyna Barańska
4. FLORA Chatka ZielarkiBD3Waldemar Nawrocki


14.06 - Lublin, wystawa krajowa, sędzia: Joanna Kiełkiewicz/PL/
Wyniki podane przez: Ela Leontiew. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. LUKSUSOWY MODEL Viva ZabajkaDB0x
Klasa pośrednia
1. BLACK PRETENDER Kaźko SłupskiD, CWC, NDPwR, BOB, BOG, BIS, Najpiękniejszy Pies O/Lublin50Piotr Pasek
Klasa otwarta
1. ZEMEN KSIĄŻĘ Randiawłaściciel zrezygnował z oceny0x
SUKI
Klasa młodzieży
1. BUNNY Kaźko SłupskiD, Zw.Mł. Najl.Junior30J.Reszel
Klasa otwarta
1. Norkros ICE TEAD, CWC, NDSwR41M.Dąbrowska
2. ATENA Klejnot KociewiaD10x


14.06 - Racibórz, wystawa krajowa, sędzia: Waldemar Mrowiec/PL/
Wyniki podane przez: Roma Mrowiec. Foto: Maja Pawłowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1.DANDY ALISTER de L'etoile de Cyrice WO10M.Pawłowska
Klasa młodzieży
1.BAKS z Trytonowego Grodu dosk, Zw.Mł.20K.Grzybek
Klasa pośrednia
1.UMBRO z Lednickiego Zakola D10M.Pawłowska
Klasa otwarta
1.AKIM Black Koralle D, CWC-L.Lelek/Czechy/
2.TANARO KSIĄŻĘ Randia BD2M.Machnik-Gnyp
Klasa championów
1.NERO od Stiky D, CWC, NDPwR, BOB50H.Koch
SUKI
Klasa młodzieży
1.Little Bear's PARIS D, Zw.Mł, Najl.Junior-G.A.Holleschovi/Czechy/
2.EMI z Filmowej Krainy D10B.Bartoszek
3.COLLET z Potockiego Dworu BD4D.Łagodzki
Klasa pośrednia
1.ZELA KSIĘŻNICZKA Randia D10W.Zielińska
Klasa otwarta
1.ANIE Black KoralleD, CWC, NDSwR-G.A.Holleschovi
Klasa weteranów
1.DONA ze Selskeho DvoraD10Z.Wawoczny


21.06 - Szczecin, wystawa międzynarodowa, sędzia: Bojan Matakovic /CRO/
Wyniki podane przez: Marta Nowakowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1. ALDO ZazulaWO, NSZwR30Małgorzata Jędruszek
Klasa młodzieży
1. DYTPTAM Moje Słoneczko D, Zw. Mł, NJwR42Marta Nowakowska
2. LOKIS DUET Wichrowe Łąki D20Malwina Puzdrowska
3. AARON Świat Afery BD8Zuzanna Justek
Klasa pośrednia
1. Skipper's READY OR NOTD-Gisela & Norbert Dohmeyer, Niemcy
Klasa otwarta
1. Morena's BILLY KIDD, CWC, CACIB, NDSwR-Gisela & Norbert Dohmeyer, Niemcy
Klasa weteranów
1. BALU Od Niuni ZołzuniD, NWwR20Teresa Packiewicz
SUKI
Klasa młodzieży
1. BARBAROSSA Askado D, Zw. Mł34Karol Łusiaczyk
2. DIFENBACHIA Moje SłoneczkoD22Marta Nowakowska
3. BAYRA Kaźko SłupskiD20Agnieszka Romasz-Zdanowicz
4. DESTINY z Piaskowej ZagrodyBD12Tatiana Wysocka
bl. Klejnot Kociewia BRITTABD2Jan Kuchnowski
Klasa pośrednia
1. BEAUTIFUL Kaźko Słupski D, CWC, CACIB, BOB, BOG-III105Małgorzata Grabka
2. BEDA Cato SunionBD6Jacek Łagodziński
3. Morena's DO IT LIKE A SHOWGIRLBD-Gianna Niemann, Niemcy
Klasa otwarta
1. ASCHANTI Arrige AuresD, CWC, Res.CACIB74Jolanta Marcinowska
2. ASHA Kaźko SłupskiD22Teresa Packiewicz
3. JOIN ME JADIS For Shadow's EternityD-Sabine & Peter Niemann, Niemcy
CORAZON z Piaskowej ZagrodyBD2Tatiana Wysocka
Norkros KISS ME DAILYBD2Anita Kamińska


27/28.06 - Kraków, wystawa międzynarodowa, sędzia: Paweł Szemraj /PL/
Wyniki podane przez: Magdalena Kulik i Piotr Pasek. Dziekujemy. Foto: Maja Pawłowska
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1.DANDY ALISTER de L'etoile de Cyrice WO, NSZwR30Maja Pawłowska
Klasa młodzieży
1. HAEVEN SENT Krolowej Morz D, Zw. Ml.34x
2. ARCZI Swiat Afery D22Arkadiusz Pytel
3. CZARODZIEJ z Potockiego Dworu D20Justyna i Władysław Nieć
Klasa pośrednia
1. BLACK PRETENDER Kaźko Słupski D, CWC, Res.CACIB70Piotr Pasek
Klasa otwarta
1. CZARNY BEZ Moje Sloneczko D, CWC44Anna Habrajska
2. ELF Faudland D-Dagmar Velcicka
3. KENO Van Der Niuf D20Emilia Stolorz
4. TANARO KSIĄŻĘ Randia Poloniadyskwalifikacja0Monika Machnik-Gnyp
Klasa championów
1. ARUN Kaźko Słupski D, CWC, CACIB, BOB105Małgorzata Tyliba
SUKI
Klasa młodzieży
1. BUNNY Kaźko Słupski D, Zw.Mł, NJwR44Jacek Reszel
2. Angel Eternity ELEKTRA STAR PRIZED22Agnieszka Stodolińska
3. DZIEWANNA Moje SłoneczkoD20Iwona Lekston
bl. ELZA z Filmowej KrainyBD6Maria Sochacka
Klasa pośrednia
1. BEAUTIFUL Kaźko Słupski D, CWC, CACIB, NDSwR101Malgorzata Grabka
2. GEAMIDNIGHTLADY Mississipi-Missouri D, Res. CACIB-Dagmar Velcicka, Słowacja
3. ZELA KSIEZNICZKA Randia D22Wanda Zielińska
4. ZEILA KSIEZNICZKA Randia D20Anna Mosurek
Klasa otwarta
1. HELENE Seal Cove's D, CWC-Michaela Urbankova, Czechy
2. INEZ SEWILLA Wichrowe Łąki D28Agata Samoraj
3. FIRST LADY Mississipi-Missouri D-Dagmar Velcicka, Slowacja
4. ATENA Klejnot Kociewia D24Magdalena Kulik
bl. ATENA z Hodowli przy StawieD18Katarzyna Pawłowska
bl. AMAZONKA KSIEZNICZKA Randia Polonia BD2Anna Mosurek
bl. Norkros ICE TEA BD2Magdalena Dabrowska
bl. Norkros GYPSY DELICACYDB0Anna Gaca


5.07 - Bielsko-Biała, wystawa krajowa, sędzia: Anna Rogowska /PL/
Wyniki podane przez: Ola Klimowicz-Tutak. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. Nufidea BUICK'S BLACK VELVETBD2A. Klimowicz-Tutak
Klasa pośrednia
1. ATOS TagraD10Alois Ligocki
Klasa championów
1. NERO od StikyD, CWC, NDPwR, BOB50Horst Koch
SUKI
Klasa młodzieży
1. LAILA vom Kloster BuchD, Zw. Mł.-Agnes Świerkot, Niemcy
2. COLLET z Potockego DworuD10Damian Łagodzki
3. AŁŁA ANGELA Świat AferyBD4Marta Piotrowska
Klasa otwarta
1. Nufidea AMISTATD, NDSwR20Aleksandra Klimowicz-Tutak
2. ELZA Czarny MiśBD2Agnes Świerkot, Niemcy
Klasa championów
1. Skogbjornes NOBLE VIKID10Małgorzata Nowak
Klasa weteranów
1. CANDLE IN THE DARKNESS AvalonD, NWwR21A. Klimowicz-Tutak
2. DONA ze Selskeho DvoraD10Zbigniew Wawoczny


5.07 - Gorzów Wlkp., wystawa krajowa, sędzia: Marcin Sudoł /PL/
Wyniki podane przez: T.R. Kołodziej. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. BLACK DEVIL Arrige AuresD, Zw. Mł. NJwR30Mariola Skoracka
2. AARON Świat AferyBD3Zuzanna Justek
3. DĄB Moje SłoneczkoBD2Krzysztof Dombek
Klasa pośrednia
1. Skipper's READY OR NOTD, CWC, NDPwR, BOB-Niemann Dohmeyer, Niemcy
Klasa championów
1. Morena's CASANOVA IN MEMORIA MOSESD-Gunda Folkers, Niemcy
SUKI
Klasa młodzieży
1. DABECJA Moje SłoneczkoD, Zw. Mł20Tadeusz i Robert Kołodziej
Klasa pośrednia
1. GENESIS z Ogrodów AtenyD10Anna Szwoch
2. ANTARA Brązowe Słońce BD2Urszula Mroczkowska-Maćkowiak
Klasa otwarta
1. CELESTA GalenaD, CWC,NDSwR40Anna Krencel-Gaik
2. WIRIA z Lednickiego ZakolaBD3Krystyna Barańska
3. JOIN ME JADIS for Shadow's EternityBD-Peter Niemann, Niemcy


5.07 - Olsztyn, wystawa krajowa, sędzia: Iwona Matuszewska/PL/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
SUKI
Klasa młodzieży
1.HELLADA z Ogrodów AtenyD, Zw.Mł., Najl.Junior30D.W.Rozwadowscy
Klasa pośrednia
1.BAYRA Kaźko SłupskiD, CWC30A.Romasz-Zdanowicz
Klasa otwarta
1.CARMEN z Ogrodów AtenyD, CWC30B.Kemesies
Klasa championów
1.DELPHINE z OGrodów AtenyD, CWC, NDSwR, BOB50D.W.Rozwadowscy


10-12.07 - Warszawa, wystawa międzynarodowa, sędzia: Boris Spoljaric /CRO/
Wyniki podane przez: Paweł Leontiew. Dziękujemy.
Foto: Maja Pawłowska.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. LOKIS DUET Wichrowe Łąki D, Zw. Mł, NJwR44Malwina Puzdrowska
2. DANDY ALISTER de L'Etoile de Cyrice D22Maja Pawłowska
3. ARCZI Swiat Afery D20Arkadiusz Pytel
Klasa pośrednia
1. BLACK PRETENDER Kaźko Słupski D, CWC, CACIB, NDPwR99Piotr Pasek
2. Norkros IRISH COFFEE D22Agnieszka i Tomasz Kublik
3. Norkros IRISH DREAM D20Adrianna Serzysko
Klasa otwarta
1. Norkros IRISH DANCER D, CWC42Sylwia Mansopust
2. BARJOS Kaźko Słupski D20Dariusz Kwiatkowski
3. Norkros DIVISION BELL BD6Agata Izdebska
4. ARMANI Vela Latina BD4Mieczysław Stańczak
Klasa championów
1. GRAND AMBITION Królowej Mórz D, CWC, Res.CACIB72Marta Sobczyk
2. Baltic Storm's GLAD GREMLIN D20Andrzej Bełżyński
Klasa weteranów
1. BAX Zielona Kępa D10Mirosława Kalbarczyk
SUKI
Klasa młodzieży
1. BUNNY Kaźko Słupski D, Zw. Mł40Jacek Reszel
2. BAYRA Kaźko Słupski D28Agnieszka Romasz Zdanowicz
3. DABECJA Moje Słoneczko D26Robert Kołodziej
4. HANESS Mississipi Missouri D24Marzena Olczak
bl.CARMEN z Helmowego Jaru D-Kamila Kreft -Golus, Niemcy
bl. HAIDI Ba-Ula D18Kamila Grzegorz
bl. Nufidea BE JOY FOR BELLANOIR D18Anna Strączyńska
bl. BEAUTY As Beautiful As Possible BD2Elżbieta Mikulska
Klasa pośrednia
BELLA DLA KRÓLOWEJ MÓRZ Kaźko Słupski D, CWC42Joanna Szwarczewska, Marta Sobczyk
ZELA KSIĘŻNICZKA Randia D20Wanda Zielińska
Klasa otwarta
1. INEZ SEWILLA Wichrowe Łąki D, CWC, CACIB,NDSwR, BOB127Agata Samoraj
2. AMERICA As Beautiful As Possible D30Roman Szczepański
3. Norkros KISS ME DAILY D28Anita Kamińska
4. AJSHA z Helmowego Jaru D26Mirosława Kalbarczyk
bl. ALFA Vela Latina D18Mieczysław Stańczak
bl.Norkros HARMONY TOUCH OF NATURE D18Irena Kamińska
bl.Norkros ICE TEA D18Magdalena Dąbrowska
bl.Nufidea AMISTATD18Aleksandra Klimowicz -Tutak
Klasa championów
1. Norkros GYPSY WEDDING D, CWC, ResCACIB72Elzbieta, Paweł Leontiew
2. Skogbjoernen's NOBLE VIKI D10Małgorzata Nowak
Klasa weteranów
1. Avalon CANDLE IN THE DARKNESS D, NWwR34Aleksandra Klimowicz-Tutak
2. Norkros AVENUE D22Elżbieta, Paweł Leontiew
3. HERRENA Terra Atlantis D20Mieczysław Stańczak


19.07 - Gdynia, wystawa krajowa, sędzia: Jan Gajewski /PL/
Wyniki podane przez: Malwina Puzdrowska. Dziekujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. LOKIS DUET Wichrowe ŁąkiD, Zw.Mł, NJwR, BOB41Malwina Puzdrowska
2. BAN-TU Kaźko SłupskiD10Małgorzata Szeszuła
Klasa pośrednia
1. BAJROS Kaźko SłupskiD10Dariusz Kwiatkowski
Klasa weteranów
BALU Od Niuni ZołzuniNie do ocenyxTeresa Packiewicz
SUKI
Klasa pośrednia
1. BEAUTIFUL Kaźko Słupski D, CWC, NDSwR40Małgorzata Grabka
Klasa otwarta
1. BAYRA Kaźko SłupskiBD3Agnieszka Romasz-Zdanowicz
2. ASHA Kaźko SłupskiBD2Teresa Packiewicz


19.07 - Nowy Sącz, wystawa krajowa, sędzia: Andrzej Kot /PL/
Wyniki podane przez: Agata Samoraj i Beata Żyłka. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. CZARODZIEJ z Potockiego DworuD, Zw. Mł21Justyna i Władysław Nieć
2. HAEVEN SENT Krolowej MórzD10Jerzy Rumin
SUKI
Klasa młodzieży
1. ELEKTRA STAR PRIZE Angel EternityD, Zw, Mł21Agnieszka Stodolińska
2. ELZA z Filmowej KrainyD10Maria Sochacka
Klasa pośrednia
1. INEZ SEWILLA Wichrowe ŁąkiD, CWC, NDSwR, BOB50Agata Samoraj
2. ZEILA Randia PoloniaBD2Anna Mosurek
Klasa otwarta
1.AMAZONKA Księżniczka Randia PoloniaD, CWC30Anna Mosurek


26.07 - Będzin, wystawa krajowa, sędzia: Jadwiga Niciewicz /PL/
Wyniki podane przez: Aneta Gradzik i Magdalena Kulik. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. LA PAZ DUET Wichrowe ŁąkiD, Zw.Mł, NJwR31Janusz Kulej
2. DANDY ALISTER De L'etoile de CyriceD10Maja Pawłowska
Klasa pośrednia
1. BAKS z Trytonowego GroduD, CWC31x
2. Norkros IRISH COFFEED10Agnieszka Kublik
Klasa otwarta
1. NIKO z Kąpieliska Marzeny D, CWC31x
2. KENO Van Der Niuf D10x
Klasa championów
1. ARUN Kaźko SłupskiD, CWC,NDPwR, BOB, BOG-2, NPO/Będzin 250M. Tyliba
SUKI
Klasa młodzieży
1. COLLETT z Potockiego Dworu D, Zw. Mł20D.Łagodzki
Klasa pośrednia
1. ZELA KSIĘŻNICZKA Randia PoloniaD, CWC 31x
2. LUNA Van der NiufD10x
Klasa otwarta
1. ATENA Klejont KociewiaD, CWC, NDSwR40Magdalena Kulik


26.07 - Koszalin, wystawa krajowa, sędzia: Marek Bork-Grabkowski /PL/
Wyniki podane przez : Marta Nowakowska. Dziekujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1. ALDO Zazula WO10Małgorzata Jędruszek
Klasa młodzieży
1. LOKIS DUET Wichrowe Łąki D, Zw. Mł, NJwR31Malwina Puzdrowska
2. DYPTAM Moje SłoneczkoD10Marta Nowakowska
Klasa weteranów
1. BALU od Niuni Zołzuni D, NDPwR20Teresa Packiewicz
SUKI
Klasa młodzieży
1. DIFENBACHIA Moje Słoneczko D, Zw. Mł20Marta Nowakowska
Klasa pośrednia
1. BEAUTIFUL Kaźko SłupskiD, CWC30M. Grabka
Klasa otwarta
1. ASHA Kaźko SłupskiD, CWC31Teresa Packiewicz
2. CZARNA JAGODA Moje SłoneczkoD10M. Bućko
Klasa championów
1. EMPRESS MELODY Krolowej Mórz D, CWC, NDSwR, BOB, BOG-150M. Grabka


2.08 - Chojnice, wystawa krajowa, sędzia: Jadwiga Niciewicz /PL/
Wyniki podane przez : Agnieszka Kublik. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. DYPTAM Moje SłoneczkoD, Zw.Mł, NJwR30Marta Nowakowska
Klasa pośrednia
1. EDISON Leo Grand CuoreD, CWC, NDPwR13J.D.Hajkowscy
2. Norkros IRISH COFFED12A.T.Kublik
3. DAGUR DRAKKAR Avalon PoloniaD11S. Marcinkowski
4. Norkros IRISH DREAMD10A.Serzysko
SUKI
Klasa młodzieży
1. DIFENBACHIA Moje SłoneczkoD, Zw Mł21 Marta Nowakowska
2. DABECJA Moje SłoneczkoD10T.R.Kołodziej
Klasa pośrednia
1. BEAUTIFUL Kaźko SłupskiD,CWC, NDSwR, BOB, BOG 150Małgorzata Grabka
Klasa otwarta
1. GENESIS z Ogrodów AtenyD, CWC31A. Szwoch
2. CZARNA JAGODA Moje SłoneczkoD10M. Bućko


2.08 - Legnica, wystawa krajowa, sędzia: Liliana Bachurzewska /PL/
Wyniki podane przez: Karol Łusiaczyk. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. LA PAZ DUET Wichrowe Łąki D, Zw. Mł.21Janusz Kulej
2. BLACK DEVIL Arrige Aures D10Mariola Skoracka
3. SOFT Kejor BD4Paweł Apostoluk
Klasa pośrednia
1. LERO Van Der Niuf D10A.J Horoszkiewicz
Klasa otwarta
FLASH Canariadyskw.0Kamila Grzegorz
SUKI
Klasa młodzieży
1. BARBAROSSA Askado D, Zw. Mł, NJwR, BOB, BOG-341Karol Łusiaczyk
2. HAIDI Ba-Ula D10Kamila Grzegorz


2.08 - Zakopane, wystawa krajowa, sędzia: Małgorzata Supronowicz /PL/
Wyniki podane przez: Maja Pawłowska. Dziękujemy. Foto: Karolina Pawłowska.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. HEAVEN SENT Królowej Mórz D, Zw.Mł, NJwR, BIS-Junior331J.Rumin
2.DANDY ALISTER de L'etoile de Cyrice D10Maja Pawłowska
Klasa otwarta
1. KENO Van der Niuf D10x
Klasa championów
1. DUKE SAHA z Ogrodów Ateny D, CWC, NDPwR, BOB50Teresa Zaremba
SUKI
Klasa młodzieży
1. HANESS Mississipi-Missouri D, Zw. Mł.21M.Olczak
2. Angel Eternity ELEKTRA STAR PRIZED10x
3. HASTA MANANA Ba-UlaBD4x
Klasa pośrednia
1. ZEILA KSIĘŻNICZKA Randia Polonia D, CWC30x
Klasa otwarta
1. LADY IN BLACK Mały Budda D, CWC30x
Klasa championów
1. JAWA CZY SEN Viva Zabajka D, CWC, NDSwR40Elżbieta Piotrowska


8/9.08 - Sopot, wystawa międzynarodowa, sędzia: Andrzej Kazmierski/PL/
Wyniki podane przez: Marta Nowakowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1. ZIDAN CLARK Zvezdnij DarWO, NSZwR-Tatjana Aktuganova, Łotwa
Klasa młodzieży
1. BLACK DEVIL Arrige AuresD, Zw. Mł.34Mariola Sokracka
2. DYPTAM Moje SłoneczkoD22Marta Nowakowska
3. LOKIS DUET Wichrowe ŁąkiD20Malwina Puzdrowska
Klasa pośrednia
1. Norkros IRISH COFFEED, CWC, Res. CACIB72Agnieszka i Tomasz Kublik
2. EDISON Leo Grande CuoreD20Jolanta i Damian Hajkowscy
Klasa otwarta
1. BERESZ Green StreetD20Krystyna Barańska
Klasa championów
1. Norkros GRAND GONZOD, CWC, CACIB,NDPwR97E. P. Leontiew
2. BODZISZEK Moje SłoneczkoD20Szymon Richter
Klasa weteranów
1. BALU od Niuni ZołzuniBD6Teresa Packiewicz
2. Oryn od Bileho Zamku RENOBD-Markova Nicole, Czechy
SUKI
Klasa młodzieży
1. DIFENBACHIA Moje Słoneczko D, Zw. Mł, NJwR, BIS Junior46Marta Nowakowska
2. BAYRA Kazko SłupskiD24Agnieszka Romasz-Zdanowicz
3. DABECJA Moje SłoneczkoD22Tadeusz i Robert Kołodziej
4. Angel Eternity EVANGELINE DESIRED20Barbara Taras
HAIDI Ba-UlaBD2Kamila Grzegorz
Klasa pośrednia
1. GENESIS z Ogrodów AtenyD, CWC46Anna Szwoch
2. ZELINA ZORGE KSIĘŻNICZKA Randia PoloniaD24Jacek Dubel
3. CEARA vd EneglspforteD22Wioletta i Stanisław Poznańscy
4. Norkros KISS ME DAILYD20Anita Kamińska
Klasa otwarta
1. AMERICA As Beautiful As PossibleD, CWC, CACIB, NDSwR,BOB113Roman Szczepański
2. ASCHANTI Arrige AuresD26Jolanta Marcinowska
3. BADARI Horyzont AtonaD24Wioletta i Stanisław Poznańscy
4. CARMEN z Ogrodów AtenyD22Beata Kemesies
ASHA Kaźko SłupskiBD2Teresa Packiewicz
WIRIA z Lednickiego ZakolaBD2Krystyna Barańska
Klasa championów
1. ZVEZDA ROSTOWA s Berega DonaD, CWC, Res.CACIB-Tatiana Aktuganova, Łotwa


16.08 - Nowy Targ, wystawa krajowa, sędzia: Jerzy Mrugasiewicz /PL/
Wyniki podane przez Wojtek Sobczyk. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. HEAVEN SENT Królowej Mórz D, Zw. Mł.21Jerzy Rumin
2. CZARODZIEJ z Potockiego DworuD10x
3. HASZIM Czarny DereszBD4x
Klasa pośrednia
1. AGANO KSIĄŻĘ Randia Polonia D10x
Klasa championów
1. GRAND AMBITION Królowej Mórz D, CWC, NDPwR, BOB50x
Klasa młodzieży
1.EVANGELINE DESIRE Angel Eternity D, Zw. Mł.22Barbara Taras
2.Angel Eternity ELEKTRA STAR PRIZE D11x
3.ELZA z Filmowej Krainy D10x
4.HER MAJESTY Królowej Mórz BD3x
Klasa otwarta
1. LADY IN BLACK Mały Budda D, CWC30A.Guzik


23.08 - Toruń, wystawa krajowa, sędzia: /PL/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1.DĄB Moje SłoneczkoD, Zw.Mł.21K.Dombek
2.DYPTAM Moje SłoneczkoD10M.Nowakowska
Klasa pośrednia
1.ARAMIS TagraD, CWC30R.Sczepański
Klasa otwarta
1.GENERAŁ GASCONI z Ogrodów AtenyD, CWc,NDPwR41D.W.Rozwadowscy
2.NEMO z Kąpieliska MarzenyD10R.Dokrzewski
SUKI
Klasa młodzieży
1.HELLADA z Ogrodów AtenyD, Zw.Mł.22D.W.Rozwadowscy
2.DIFENBACHIA Moje SłoneczkoD11M.Nowakowska
3.HAIDI Ba-UlaD10K.Grzegorz
Klasa pośrednia
1CEARA von der EngelspforteD,CWC32W.S.Poznańscy
2.BAYRA Kaźko SłupskiD11A.Romasz-Zdanowicz
3.ZELINA ZORGE KSIĘŻNICZKA Randia PoloniaD10J.Dubiel
4.HERA KAsztelański GródBD3x
Klasa otwarta
1.GENESIS z Ogrodów AtenyD,CWC32D.W.Rozwadowscy
2.AMERICA As Beautiful As PossibleD11R.Szczepański
3.BADARI Horyzont AtonaD10W.S.Poznańscy
Klasa championów
1.DELPHINE z Ogrodów AtenyD,CWC,NDSwR,BOB50D.W.Rozwadowscy


23.08 - Radom, wystawa krajowa, sędzia: /PL/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa pośrednia
1. Norkros IRISH DREAMD, CWC30Adrianna Serzysko
Klasa otwarta
1. Norkros IRISH DANCERD, CWC30Sylwia Mansopust
Klasa championów
1. GRAND AMBITION Królowej MórzD, CWC, NDPwR, BOB50Marta Sobczyk


29/30.08 - Białystok, wystawa międzynarodowa, sędzia:Miklos Lavente /H/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1.ZIDAN CLARK Zvezdnij DarWO,Najl.Szczenię-T.Aktuganova /Łotwa/
2.Norkros LUKE SKYWALKERWO20E.P.Leontiew
Klasa młodzieży
1.ARCZI Świat AferyBD2A.Pytel
Klasa pośrednia
1.BLACK PRETENDER Kaźko SłupskiD, CWC, Res CACIB70P.Pasek
Klasa otwarta
1.NIGER z Kąpieliska MarzenyD,CWC, NDPwR,CACIB,BOB117J.Cugowski/E.Rączy
2.MultiCH, USTINOV SIR PETER Bar vom GelderlandD20A.Ellwart
3.GENERAŁ GASCONI z Ogrodów AtenyDB0D.W.Rozwadowscy
Klasa championów
1.GRAND AMBITION Królowej MórzD, CWC30M.Sobczyk
2.DETWEESTER z Ogrodów AtenyNDO0K.P.Wesołowscy
SUKI
Klasa młodzieży
1HELLADA z Ogrodów AtenyD,Zw.Mł., Najl.Junior42D.W.Rozwadowscy
2.Angel Eternity ELEKTRA STAR PRIZED20A.Stodolińska
3.DABECJA Moje SłoneczkoBD6T.R.Kołodziej
b.l ALUZA ZazulaDST0J.Trzeciak-Samluk
Klasa pośrednia
1.BUNNY Kaźko SłupskiD, CWC, ResCACIB72J.Reszel
2.GENESIS z Ogrodów AtenyD20A.Szwoch
3.LUNA Van Der NiufBD8M.Kulik
Klasa otwarta
1.NAOMI z Kąpieliska MarzenyD, CWC,NDSwR,CACIB97J.Cugowski/E.Rączy
2.INEZ SEWILLA Wichrowe ŁąkiD20A.Samoraj
3.ATENA Klejnot KociewiaBD8M.Kulik
Klasa championów
1.ZVEZDA ROSTOVA S Berega DonaD, CWC_T.Aktuganova/Łotwa/
2.Norkros GYPSY WEDDINGD22E.P.Leontiew
3.DELPHINE z Ogrodów AtenyD20D.W.Rozwadowscy


5.09 - Czaplinek, XV Klubowa Wystawa Nowofundlandów, sędzia: Brigitte Greisler /Niemcy/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa baby
INDEED DIAMOND Królowej Mórz --Małgorzata, Mariusz Kochańscy
Szara Strefa ODYSSEY --Elżbieta Glasser-Duliban
Klasa młodzieży
1. LOKIS DUET Wichrowe Łąki D, Mł.Zw.Klubu, NJwR86Malwina Puzdrowska
2. DYPTAM Moje Słoneczko D52Marta Nowakowska
3. DANDY ALISTER de L'etoile de Cyrice D48Maja Pawłowska
4. HEAVEN SENT Królowej Mórz D44Jerzy Rumin
bl. DĄB Moje Słoneczko BD4Krzysztof Dombek
bl. LA PAZ DUET Wichrowe Łąki BD4Janusz Kulej
Klasa pośrednia
1. Norkros IRISH COFFEE D, CWC,Najl. Biało-Czarny Nf76Agnieszka Kublik
2. RILEY DOUGHOUSE vom Trieberg D-Gergios Tsapanos, Niemcy
3. Norkros KNIHGT RIDER D48Wiesław Paszta
4. UMBRO z Lednickiego Zakola D44Maja Pawłowska
bl. LERO van der NiufBD4Julian Horoszkiewicz
bl. EDISON Leo Geande Cuore BD4Damian, Jolanta Hajkowska
Klasa otwarta
1. MultiCH, USTINOV SIR PETER Bar vom Gelderland D, CWC68Artur Ellwart
2. CZARNY BEZ Moje Słoneczko D44Anna Habrajska
3. NEMO Z Kąpieliska Marzeny D40Ryszard Dokrzewski
4. ARAMIS Tagra BD24Roman Szczepański
bl. TERROR z Krainy Tyci BD4Magdalena Smigla-Żywocka
Klasa championów
1. TWILLIN GATE King of Helluland D, CWC,Zw.Klubu, BOB-Maria and Patrick Bogaerts, Belgia
2. ARUN Kaźko Słupski D52Małgorzata Tyliba
3. DUKE SAHA z Ogrodów Ateny D48Teresa Zaremba
4. Baltic Storm's GLAD GREMLIN D44Andrzej Bełżyński
bl. Norkros GRAND GONZO D36Elżbieta, Paweł Leontiew
Klasa weteranów
1. BALU od Niuni Zołzuni D40Teresa Packiewicz
SUKI
Klasa baby
DIUNA z Helmowego Jaru Najl. Baby-Maciej Łukarski
Szara Strefa OKARYNA --Krzysztof Nocoń
Klasa szczeniąt
1. BASMA Brązowe Słońce WO, Najl. Szczenię50Urszula Mroczkowska-Maćkowiak
Klasa młodzieży
1. DABECJA Moje Słoneczko D, Mł.Zw.Klubu68Tadeusz, Robert Kołodziej
2. DIFENBACHIA Moje Słoneczko D44Marta Nowakowska
3. HELLADA z Ogrodów Ateny D40Danuta, Wojciech Rozwadowscy
4. Nufidea BE JOY FOR BELLANOIR BD12Anna Strączyńska
Klasa pośrednia
1. ANTARA Brązowe Słońce D, CWC,Najl. Brązowy Nf72Urszula Mroczkowska-Maćkowiak
2. BAYRA Kaźko Słupski D48Agnieszka Romasz-Zdanowicz
3. Norkros KISS ME DAILY D44Anita Kamińska
4. CEARA vd Engelspforte D40Wioletta, Stanisław Poznańscy
Klasa otwarta
1. BEAUTIFUL Kaźko Słupski D, CWC, ,Zw.Klubu116Małgorzata Grabka
2. Norkros HARMONY TOUCH OF NATURE D52Irena Kamińska
3. AMERICA As Beautiful As Possibile D48Roman Szczepański
4. BADARI Horyzont Atona D44Wioletta, Stanisław Poznańscy
bl. Nufidea ABRACADABRA BD4Małgorzata Nowak
bl. ASHA Kaźko Słupski BD4Teresa Packiewicz
bl. AURORA MALAIKA Arkadia Polonia BD4Monika Cichal
bl. TYCIA Trójka z Krainy Tyci BD4Magdalena-Smigło Żywocka
Klasa championów
1. Norkros GYPSY WEDDING D, CWC84Elżbieta, Paweł Leontiew
2. EMPRESS MELODY Królowej Mórz D60Małgorzata Grabka
3. TRIVIA Sub-Venio D56Ireneusz Kowalski
4. Norkros BLUE ODYSSEY D42Elżbieta, Paweł Leontiew
bl. Norkros BLUE CAFED36Agnieszka Kublik
bl. Skogbjornen's NOBLE VIKI D36Małgorzata Nowak
Klasa weteranów
1. Avalon CANDLE IN THE DARKNESS D, Najl. Weteran50Aleksandra Klimowicz


6.09 - Przemyśl, wystawa krajowa, sędzia: Magdalena Kozłowska /PL/
Wyniki podane przez: Elżbieta Piotrowska. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa otwarta
XERIUS Dyskusja D, CWC, NDPwR40Anna Mazur
SUKI
Klasa młodzieży
1. ANGEL EternityD, Zw. Mł21Agnieszka Stodolińska
2. ELZA z Filmowej KrainyD10Maria Sochacka
Klasa championów
1. JAWA CZY SEN Viva Zabajka D, CWC, NDSwR, BOB, BOG-250Elżbieta Piotrowska


6.09 - Włocławek, wystawa krajowa, sędzia: Jadwiga Niciewicz /PL/
Wyniki podane przez : Urszula Bystrzycka. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. BLACK DEVIL Arrige AuresD, Zw. Mł, NJwR31Mariola Skoracka
Klasa pośrednia
1. Norkros IRISH DREAM D, CWC30Adrianna Serzysko
Klasa otwarta
1. ARAMIS TagraD, CWC30Roman Szczepański
Klasa championów
1. DOLAR z Wrzesińskiej Zagrody D,CWC, NDPwR 40Urszula, Marcin Bystrzyccy
SUKI
Klasa młodzieży
1. HAIDI Ba-Ula D, Zw. Mł20Kamila Grezgorz
Klasa pośrednia
1. HERA Kasztelański GródD, CWC32Jerzy Putko
2. GALIA z Ogrodów AtenyD11Marcin Czuchra
3. LUNA Van Der Niuf D10Magdalena Kulik
bl. BASZIRA Horyzont Atona BD1Ewa Grabowska
bl. CZEDA z Doliny Wrzeœnicy BD1Sławomir Wachowiak
Klasa otwarta
1. AMAZONKA z Osiedla LeœnegoD, CWC, NDSwR, BOB52Dariusz Kwiatkowski
2. GENESIS z Ogrodów AtenyD11Anna Szwoch
3. AMERICA As Beautiful As PossibleD10Roman Szczepański


11/12.09 - Warszawa, wystawa krajowa, sędzia: Bela Siklosi /H/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt,
1. Norkros LUKE SKYWALKER WO,Najl.Szczenię20E.P. Leontiew
Klasa pośrednia
Norkros IRISH DREAM D, CWC30A. Serzysko
Klasa otwarta
1. Norkros GRAND FINAL D,CWC31E.P. Leontiew
2. Norkros IRISH DANCER D10S.Mansopust
3. Norkros IRISH COFFEE BD4A.Kublik
Klasa championów
1. DUKE SAHA z Ogrodów Ateny D, CWC,NDPwR41Teresa Zaremba
2. Norkros GRAND GONZO D10E.P.Leontiew
SUKI
Klasa młodzieży
1. HANESS Missisippi-Missouri D,Zw.Mł,NJwR32M.Olczak
2. AMARETTO SCORPIO Hi End D11x
3. Nufidea BE JOY FOR BELLANOIR D10M.Strączyńska
Klasa pośrednia
1. Norkros KISS ME DAILY D, CWC30A.Kamińska
Klasa championów
1. Norkros GYPSY WEDDING D, CWC, NDSwR, BOB50E.P.Leontiew
Klasa weteranów
1. Avalon CANDLE IN THE DARKNESS D, NWwR20A.Klimowicz-Tutak


13.09 - Chorzów, wystawa krajowa, sędzia: Marcin Sudoł /PL/
Wyniki nieoficjalne.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. AGATON ARCOLAN z Litovelskeho PomoraviD, Zw. Mł, NJwR-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy
2. CZARODZIEJ z Potockiego DvworuD11Władysław Nieć
3. DANDY ALISTER de l'Etoile de CyriceD10Maja Pawłowska
Klasa pośrednia
1. LA PAZ DUET Wichrowe ŁąkiD, CWC31Janusz Kulej
2. AGANO KSIĄŻĘ Randia PoloniaD10Maria Kowalska
Klasa otwarta
1. KENO van der NiufD, CWC, NDPwR41Emilia Stolorz
2. NIKO z Kąpieliska MarzenyD10Maja Ciekańska
Klasa championów
1. AJMAN BRAVA VISTOR Arkadia PoloniaD, CWC30Krystyna Kurek
SUKI
Klasa młodzieży
1. EVANGELINE DESIRE Angel Eternity D, Zw. Mł. 23Barbara Taras
2. ANTE ARCOLAN z Litovelskeho PomoraviD-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy
3. COLETT z Potockiego DworuD11Damian Łagodzki
4. HER MAJESTY Królowej MórzD10Małgorzata i Dawid Walus
Klasa pośrednia
1. ARCANA ARCOLAN z Litovelskeho PomoraviD, CWC-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy
Klasa otwarta
1. Paradisonewfs BOOD, CWC-Lenka Miksteinova, Czechy
2. WISEŁKA KSIĘŻNICZKA Randia PoloniaD11Wanda Zielińska
3. ATENA Tosia i KubuśD10Stanisława Gniewek
Klasa championów
1. ANATER Dolni ChalupyD, CWC, NDSwR, BOB, BOG - 2-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy


19.09 - Łódź, wystawa krajowa, sędzia: Terry Cousins/GB/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1.DANDY ALISTER De L'Etoile De CyriceD, Zw.Mł., Najl.Junior30M.Pawłowska
Klasa pośrednia
1.Norkros IRISH DREAMD,CWC31A.Serzysko
2.Norkros IRISH COFFEED10A.Kublik
Klasa otwarta
1.Norkros IRISH DANCERD, CWC30S.Mansopust
Klasa championów
1.DUKE SAHA z Ogrodów AtenyD, CWC, NDPwR,BOB50T.Zaremba
SUKI
Klasa pośrednia
1.CZEDA z Doliny WrześnicyD,CWC, NDSwR40S.Wachowiak
Klasa weteranów
1FRANIA Chińskie SłońceD, Najl.Weteran20M.Zapolski-Downar


20.09 - Zielona Góra, wystawa krajowa, sędzia: Andrzej Kot /PL/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1.DYPTAM Moje SłoneczkoD,Zw.Mł.Najl.Junior30M.Nowakowska
Klasa pośrednia
1.LERO Van Der NiufD10J.Horoszkiewicz
Klasa otwarta
1.CURT Mississipi-MissouriD,CWC,NDPwR,BOB50D.Velcicka, M.Ciesielski
SUKI
Klasa młodzieży
1.BARBAROSSA AskadoD,Zw.Mł.20K.Łusiaczyk
2.DESTINY Z Piaskowej ZagrodyBD2T.Wysocka
Klasa pośrednia
1.DIFFENBACHIA Moje SłoneczkoD,CWC,NDSwR41M.Nowakowska
2.WIRIA Z Lednickiego ZakolaD10K.Barańska
Klasa otwarta
1.CORAZON z Piaskowej ZagrodyD,CWC30T.Wysocka
2.ARIELL z Piaskowej ZagrodyBD2T.Wysocka


26/27.09 - Wrocław, wystawa międzynarodowa, sędzia: Joao Casco Pocas /P/
Wyniki podane przez : Ela Leontiew. Dziękujemy. Foto: Maja i Karolina Pawłowska.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. ARCZI Świat Afery D, Zw. Mł.36A.Pytel
2. LA PAZ DUET Wichrowe Łąki D24J.Kulej
3. DANDY ALISTER de L'etoile de Cyrice D22M.Pawłowska
4. Waterfall VICENT VEGA D20B.Semczuk
Klasa pośrednia
1. Skipper's READY OR NOT D, CWC-G&N.Dohmeyer, Niemcy
2. LOKIS DUET Wichrowe Łąki D22M.Puzdrowska
3. Norkros IRISH DREAM BD12A. Serzysko
4. UMBRO z Lednickiego Zakola BD10M.Pawłowska
bl. ARAMES Groli-Baren BD-A.Vlckova, Czechy
bl. BOSMAN z Trytonowego Grodu BD2B.Szczepański
Klasa otwarta
1. MultiCH, USTINOV SIR PETER Bar vom Gelderland D,CWC, NDPwR, CACIB, BOB,BOG 1125A.Ellwart
2. Mississipi-Missouri CURT D, Res. CACiB58M.Ciesielski/D.Velcicka
3. ELF Faundland D-D.Velcicka
4. NIGER z Kąpieliska Marzeny D24J.Cugowski
bl. ANGEL Kaźko Słupski D18J.Ottenbreit
bl. NEMO z Kąpieliska Marzeny D18R.Dokrzewski
bl.ARAMIS Tagra BD2R.Szczepański
bl.CZARNY BEZ Moje Słoneczko BD2A.Habrajska
Klasa championów
1. DUKE SAHA z Ogrodów Ateny D, CWC44T.Zaremba
2. ARUN Kaźko Słupski D22M.Tyliba
3. ZICCO Faundland D20A.Wilk/W.Zielińska
4. Waterfall LORD OF DARKNESS BD6B.Semczuk
Klasa weteranów
1. ADMIRAŁ ARGHAN z Ogrodów Ateny D, NWwR30D.W.Rozwadowscy
SUKI
Klasa młodzieży
1. Little Bear's PARIS D, Zw. Ml, NJwR-G.A.Holleschovi, Czechy
2. Litlle Bear's PIECE OF MY HEART D-M.Salacova, Czechy
3. BARBAROSSA Askado D26K.Łusiaczyk
4. HELLADA z Ogrodów Ateny D24D.W.Rozwadowscy
bl. ABIGAIL Świat Afery D18F.Żydaczewski
bl. Angel Eternity ELEKTRA STAR PRIZE D18A.Stodolińska
bl. Angel Eternity EVANGELINE DESIRE D18B.Taras
bl. Nufidea BE JOY FOR BELLANOIRBD2A.Strączyńska
bl. COLLET z Potockiego Dworu BD2D.Łagodzki
bl. Missisipi -Missouri HANNES BD2M.Olczak
Klasa pośrednia
1. Mississipi -Missouri GEA MIDNIGHT LADY D, CWC-D.Velcicka, Słowacja
2. KLAUDIA von der Porta Nigra D22M.Szewczyk-Dzido
3. Morena's DO IT LIKE SHOWGIRL D-P.S.G. Niemann, Niemcy
bl. GALIA z Ogrodów Ateny DB0M.Czuchra
Klasa otwarta
1. Mississipi-Missouri FIRST LADY D, CWC, Res CACIB-D.Velcicka, Słowacja
2. Seal Cove's HELENE D-M.Urbankova, Czechy
3. NAOMI z Kapieliska Marzeny D26J.Cugowski/E.Rączy
4. AMERICA As Beautiful As Possible D24R.Szczepański
bl. JOIN ME JADIS for Shadow's EternityD-P.S.G Niemann, Niemcy
bl. BELLA z Piaskowej ZagrodyDS0T.Wysocka
Klasa championów
1. CIARA MISSISIPI MISSOURI Faundland D, CWC, NDSwR, CACIB-D.Velcicka, Słowacja
2. Norkros GYPSY WEDDING D20E.P.Leontiew
Klasa weteranów
1. AZIS z Ogrodów Ateny D20D.W.Rozwadowscy


4.10 - Nowy Dwór, wystawa krajowa, sędzia: Piotr Król /PL/
Wyniki podane przez: Paweł Leontiew. Dziękujemy.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1. Norkros LUKE SKYWALKER WO, Najl.Szczenię20E.P.Leontiew
Klasa pośrednia
1. Norkros IRISH COFFEE D, CWC30A.Kublik
Klasa otwarta
1.Norkros GRAND FINALD, CWC, NDPwR, BOB50E.P.Leontiew
Klasa championów
1. Norkros GRAND GONZOD, CWC30E.P.Leontiew
SUKI
Klasa młodzieży
1.Nufidea BE JOY FOR BELLANOIR D, Zw.Mł, NJwR30A.Strączyńska
Klasa pośrednia
1. Norkros KISS ME DAILY D, CWC30A.Kamińska
Klasa otwarta
1. Norkros HARMONY SOUND OF THE OCEAND, CWC 31A.Dobrut
2.Nufidea AMISTATD10A.Klimowicz -Tutak
3. GODDESS OF SEA Królowej MórzBD4J.Szwarczewska
Klasa championów
1.Norkros GYPSY WEDDINGD, CWC, NDSwR41E.P.Leontiew
2.Skogbjornen's NOBLE VIKID10M.Nowak
Klasa weteranów
1.Avalon CANDLE IN THE DARKNESSD, Najl.Weteran20A.Klimowicz-Tutak


4.10 - Rybnik, wystawa krajowa, sędzia: Zbigniew Ostrowski /PL/
Brak sprawozdawcy. Wyniki nieoficjalne.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. AGATON ARCOLAN z Litovelskeho PomoraviD, Zw. Mł.-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy
2. DANDY ALISTER de l'Etoile de CyriceD11Maja Pawłowska
3. HASZIM Harem SułtanaD10Leszek Grzybek
Klasa pośrednia
1. LA PAZ DUET Wichrowe ŁąkiD, CWC30Janusz Kulej
2. AGANO KSIĄŻĘ Randia PoloniaBD2Maria Kowalska
Klasa otwarta
1. CZARNY BEZ Moje SłoneczkoD, CWC30Anna Habrajska
Klasa championów
1. NERO od StikyD, CWC, NDPwR, BOB52Horst Koch
2. GRAND AMBITION Królowej MórzD11Marta Sobczyk
3. ARMAN BRAVA VICTOR Arkadia PoloniaD10Krystyna Kurek
SUKI
Klasa szczeniąt
1. IMPRESS ENERGY Królowej MórzWO10Sabina Bronikowska
Klasa młodzieży
1. EVANGELINE DESIRE Angel Eternity D, Zw. Mł. NJwR34Barbara Taras
2. ANTE ARCOLAN z Litovelskeho PomoraviD-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy
3. COLETT z Potockiego DworuD12Damian Łagodzki
4. EMI z Filmowej KrainyD11Bożena Bartoszek
HER MAJESTY Królowej MórzD10Małgorzata i Dawid Walus
Klasa pośrednia
1. ARCANA ARCOLAN z Litovelskeho PomoraviD, CWC-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy
Klasa otwarta
1. WISEŁKA KSIĘŻNICZKA Randia PoloniaD, CWC31Wanda Zielińska
2. Paradisonewfs BOOD-Lenka Miksteinova, Czechy
Klasa championów
1. ANATER Dolni ChalupyD, CWC, NDSwR-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy
Klasa weteranów
1. DONA ze Selskeho DvoraD10Zbigniew Wawoczny


18.10 - Zabrze, wystawa krajowa, sędzia: Ewa Bukład /PL/
Wyniki podane przez: Anna Nalazek. Dziękujemy.
Foto: Maja Pawłowska.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. DANDY ALISTER de l'Etoile de Cyrice D, Zw. Mł, NJwR31Maja Pawłowska
2. AGATON ARCOLAN z Litovelskeho Pomoravi D-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy
Klasa pośrednia
1. CZARODZIEJ z Potockiego Dworu D13Władysław Nieć
2. LA PAZ DUET Wichrowe Łąki D12Janusz Kulej
3. AGANO KSIĄŻĘ Randia Polonia D11Maria Kowalska
4. ARCZI Świat Afery D10A.Pytel
Klasa otwarta1. CZARNY BEZ Moje Słoneczko D10Anna Habrajska
Klasa championów
1. NERO od Stiky D, CWC, NDPwR, BOB, BOG-151Horst Koch
2. GRAND AMBITION Królowej Mórz D10Marta Sobczyk
SUKI
Klasa młodzieży
1. Little Bears PARIS D, Zw. Mł-G.A.Holleschovi, Czechy
2. ANTE ARCOLAN z Litovelskeho Pomoravi BD-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy
3. EMI z Filmowej Krainy BD2Bożena Bartoszek
Klasa pośrednia
1. IFIGENIA AULIDA Wichrowe Łąki D, CWC, NDSwR41Robert Habela
2. COLETT z Potockiego Dworu D10Damian Łagodzki
3. ARCANA ARCOLAN z Litovelskeho Pomoravi BD-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy
Klasa otwarta
1. Paradisonewfs BOO D-Lenka Miksteinova, Czechy
2. WISEŁKA KSIĘŻNICZKA Randia Polonia D10Wanda Zielińska
Klasa championów
1. ANATER Dolni ChalupyD-Lenka Hajdova, Otakar Hajda, Czechy


8.11 - Poznań, wystawa międzynarodowa, sędzia: Attila Soos/HU/
Wyniki podane przez: Ela Leontiew i Marta Nowakowska. Dziękujemy.
Foto: Maja Pawłowska
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
DIEGO z Helmowego JaruOB6Adam Szczogiel
KORFU z Ogrodów AtenyOB6Maciej Jakowczuk
Klasa młodzieży
1. LOKIS DUET Wichrowe Łąki D, Zw.PL. Mł, NJwR67Malwina Puzdrowska
2. DANDY ALISTER de l'Etoile de Cyrice D39Maja Pawłowska
3. BLACK DEVIL Arrige Aures D36Mariola Skoracka
4. DYPTAM Moje Słoneczko D33Marta Nowakowska
bl. DĄB Moje Słoneczko BD3Krzysztof Dombek
bl. Nufidea BUGATTI FOR BAJBUS BD3Joanna Pawlik
Klasa pośrednia
1. BELISSIMO vom Versetal D, CWC-Elfie Vrosch, Niemcy
2. BAKS z Trytonowego Grodu D30Krzysztof Grzybek
bl. ALFI z Povodi Svratkyi BD-Pavla Hajdukova, Czechy
bl. LERO van der Niuf BD6Julian Horoszkiewicz
Klasa otwarta
1. MultiCH, USTINOV SIR PETER Bar v Gelderland D, CWC, CACIB,NDPwR,Zw.Pol. BOB143Artur Ellwart
2. NIGER z Kąpieliska Marzeny D30K. Cugowska, E.Rączy
bl. ARAMIS Tagra BD18Roman Szczepański
bl. NEMO z Kąpieliska Marzeny BD15Ryszard Dokrzewski
bl. Norkros GRAND FINAL DB0E.P. Leontiew
Klasa championów
1. Ursinus Velutus FUEGO IN SOUL D,CWC, Res. CACIB -Elfie Vrosch, Niemcy
2. DUKE SAHA z Ogrodów Ateny D39Teresa Zaremba
3. Baltic Strom GREMLIN D36Andrzej Bełżyński
4. Norkros GRAND GONZO D33E.P. Leontiew
bl. ZICCO Faundland D27Angelika Wilk
Klasa weteranów
1. ADMIRAŁ ARGHAN z Ogrodów Ateny D30D.W.Rozwadowscy
SUKI
Klasa szczeniąt
DIUNA z Helmowego Jaru WO, NSZwR40Maciej Łukarski
Klasa młodzieży
1. DIFENBACHIA Moje Słoneczko D, Zw.PL. MŁ60Marta Nowakowska
2. BARBAROSSA Askado D42Karol Łusiaczyk
3. DABECJA Moje Słoneczko D39Tadeusz i Robert Kołodziej
4. HELLADA z Ogrodów Ateny D36D.W. Rozwadowscy
bl. ELEKTRA STAR PRIZE Angel Eternity D27Agnieszka Stodolińska
bl. ABIGEL Świat Afery BD3Franciszek Żydaczewski
bl. EVANGELINE DESIRE Angel Eternity BD3Barbara Taras
bl. HAIDI Ba-Ula BD3Kamila Grzegorz
Klasa pośrednia
1. BLUE ANGEL IN MY HEART vom Versetal D, CWC, CACIB, NDSwR,Zw.Pol.-Kornelia Peiper, Niemcy
2. INEZ SEWILLA Wichrowe Łąki D, Res. CACIB69Agata Samoraj
3. ZELA KSIĘŻNICZKA Randia Polonia D36Wanda Zielińska
4. BAYRA Kaźko Słupski D33Agnieszka Romasz-Zdanowicz
bl. HERA Kasztelański Gród BD3Jerzy Putko
bl. Norkros KISS ME DAILY BD3Anita Kamińska
bl. CZANGA z Doliny WrześnicyDB0Ewa Patrzałek
Klasa otwarta
1. JOIN ME JADIS for Shadow's Eternity D, CWC-P. Niemann, Niemcy
2. NAOMI z Kąpieliska Marzeny D33K. Cugowska, E. Rączy
3. AMERICA As Beautiful As Possible D30Roman Szczepański
bl. ASCHANTI Arrige Aures BD18Jolanta Marcinowska
bl. GALIA z Ogrodów AtenyDB0Marcin Czuchra
Klasa championów
1. TRIVIA Sub-Venio D, CWC56Ireneusz Kowalski
2. Waterfall ORINOKO FLAU D33K. Ciesielska, K. Wojnarowicz
3. Norkros GYPSY WEDDING D30E.P. Leontiew
Klasa weteranów
1. AZIS z Ogrodów Ateny D, NWwR40D.W. Rozwadowscy


14/15.11 - Kielce, wystawa międzynarodowa, sędzia: Elżbieta Chwalibóg /PL/
Wyniki podane przez: Ela Leotiew. Dziękujemy.
Foto: Maja Pawłowska.
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa szczeniąt
1. INDEED DIAMOND Królowej MórzWO, NSZwR30Mariusz Kochański
Klasa młodzieży
1. HEAVEN SENT Królowej Mórz D, Zw. Mł34Jerzy Rumin
2. DANDY ALISTER de l'Etoile de Cyrice D22Maja Pawłowska
3. AGATON ARCOLAN z Litovelskeho Pomoravi D-Lenka, Otakar Hajdovi
4. ARCZI Świat Afery BD12A.Pytel
bl. CZARODZIEJ z Potockiego Dworu BD2Justyna Nieć
Klasa pośrednia
1. BLACK PRETENDER Kaźko Słupski D, CWC, Res.CACIB70Piotr Pasek
2. LA PAZ DUET Wichrowe Łąki BD6Jerzy Kulej
3. Norkros IRISH DREAM BD4Adrianna Serzysko
Klasa otwarta
1. NEMO z Kąpieliska Marzeny D, CWC42Ryszard Dokrzewski
2. Norkros GRAND FINAL D20Elzbieta, Paweł Leontiew
3. UMBRO z Lednickiego Zakola BD6Maja Pawłowska
4. TANARO KSIĄŻĘ Randia Polonia BD4Monika Machnik-Gnyp
Klasa championów
1. DUKE SAHA z Ogrodów Ateny D, CWC, CACIB, NDPwR,BOB123Teresa Zaremba
2. ZICCO Faundland D26Angelika Wilk
3. Norkros GRAND GONZO D24Elzbieta, Paweł Leontiew
4. GRAND AMBITION Krolowej Mórz D22Marta Sobczyk
bl. AYMAN BRAVA VICTOR Arkadia Polonia D18Krystyna Kurek
SUKI
Klasa szczeniąt
1. INSIDE THE HEART Królowej Mórz WO22Katarzyna Wójtowicz-Warchoł
2. DHARMA z Helmowego Jaru WO20Mirosława Kalabarczyk
Klasa młodzieży
1. Angel Eternity ELEKTRA STAR PRIZE D, Zw. Mł, NJwR44Agnieszka Stodolińska
2. Angel Eternity EVANGELINE DESIRE D22Brbara Taras
3. ELZA z Filmowej Krainy D20Maria Sochacka
4. Norkros LEIA AMIDALA BD12Marcin Słomka
bl. ANTE ARCOLAN z Litovelskeho Pomoravi BD-Lenka, Otakar Hajdovi, Czechy
Klasa pośrednia
1. Little Bear PARIS D, NDSwR, CWC, CACIB-Gabriela Holleschova, Czechy
2. BUNNY Kaźko Słupski D, Res.CACIB52Jacek Reszel
3. ARCANA ARCOLAN z Litovelskeho Pomoravi D-Lenka, Otakar Hajdovi, Czechy
4. ZELA KSIĘŻNICZKA Randia Polonia BD12Wanda Zielińska
bl. Norkros KISS ME DAILY BD2Anita Kamińska
Klasa otwarta
1. IFIGENIA AULIDA Wichrowe Łąki D, CWC46Robert Habela
2. GALAKTYKA z Ogrodów Ateny D24Katarzyna Rubinkowska-Wasylowska
3. AMAZONKA KSIĘŻNICZKA Randia Polonia D22Anna Mosurek
4. Logrus BABY BOOM D20E. Piotrowska, Anna Grabowska
bl. ATENA Tosia i Kubuś BD2Stanisława Gniewek
Klasa championów
1. ANATER Dolni Chalupy D, CWC-Lenka, Otakar Hajdovi, Czechy
2. Norkros GYPSY WEDDING D22Elżbieta, Paweł Leontiew
3. JAWA CZY SEN Viva Zabajka D20Elżbieta Piotrowska
Klasa weteranów
1. IBRA z Kąpieliska Marzeny D, NWwR, Res. BIS Weteran30Barbara Wiech


5/6.12 - Nowa Ruda, wystawa krajowa, sędzia: Anna Chlebek /PL/
Wyniki podane przez: Maja Pawłowska. Dziękujemy.
Foto: Maja Pawłowska
IMIE PSA oraz PRZYDOMEKOCENAPUNKTYWŁAŚCICIEL
PSY
Klasa młodzieży
1. LUKSUSOWY MODEL Viva Zabajka D, Zw. Mł, NJwR32B. Wasiak
2. ALISTER de L'etoile de Cyrice D11Maja Pawłowska
3.Waterfall VINCENT VEGA D10B. Semczuk
Klasa pośrednia
1. ARCZI Świat Afery D, CWC31A. Pytel
2. ARAMES Groli-Baren D-A.Vlckova, Czechy
Klasa otwarta
1. LA PAZ DUET Wichrowe Łąki D, CWC, NDPwR, BOB51J. Kulej
2. WILUJ KSIĄŻĘ Randia Polonia D10A. Pytel
Klasa championów
1. Waterfall LORD OF DARKNES D, CWC30B. Semczuk
SUKI
Klasa szczeniąt
1. JESSAMIN AROMA Midnight Bear WO, NSZwR20B. Wasiak
Klasa młodzieży
1. HAIDI Ba-Ula D, Zw. Mł20Kamila Grzegorz
Klasa pośrednia
1. INEZ SEWILLA Wichrowe Łąki D, CWC, NDSwR41Agata Samoraj
2. Norkros KISS ME DAILY D10Anita Kamińska
Klasa otwarta
1. IFIGENIA AULIDA Wichrowe Łąki D, CWC31Robert Habela
2. ZELA KSIĘŻNICZKA Randia D10Wanda Zielińska


© copyright ZKwP - Klub Nowofundlanda