Logo Klubu NowofundlandaZwiązek Kynologiczny w Polsce
Klub Nowofundlanda i Landseera
Logo Klubu Nowofundlanda
HodowleReproduktorySuki hodowlaneMioty Wystawy Baza Chów i hodowla
PhotosRegulamin rankinguRegulamin wystawStandardTerminy wystawWyniki rankingu 2016Wystawy zagraniczne 2017Wyniki wystaw 2017

2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017

Wystawy 2017


Międzynarodowy znak "©" znajduje się na dole każdej strony portalu Klubu. Oznacza on prawa autorskie (ang.copyright) zastrzeżone dla ZKwP - Klub Nowofundlanda. Na stronach portalu znajdują się tak teksty jak i zdjęcia, których nie wolno kopiować bez zgody ich Autorów.
Tylko członkowie Klubu Nowofundlanda ZKwP, mogą wykorzystać na swoich stronach internetowych zdjęcia zamieszczone w dziale "wyniki wystaw" pod warunkiem ich widocznego opisania poprzez podanie imienia i nazwiska Autora zdjęć.

ZKwP-Klub Nowofundlanda, listopad 2010

UWAGA Od 1.01.2012 w RWN uczestniczą tylko psy/suki członków Klubu. Pozostałe nowofundlandy są zamieszczane w wynikach, ale bez punktacji, jak psy zagraniczne.

UWAGA Właściciele nowofundlandów, których wyniki są wątpliwe, proszeni są o przysłanie kopii kart ocen na adres Pani Karoliny Pawłowskiej: karolina.paw@icloud.com

Ocena: doskonała - D (V, E), bardzo dobra - BD (SG, VG), dobra - DB (G), dostateczna - DS
xxxxxxxxxx nie do oceny - NDO, dyskwalifikująca - DYSKW



strona główna
informacje
regulaminy
linki
WSTĄP DO KLUBU
08.01.2017 - Gdynia, wystawa krajowa, sędzia: Andrzej Szutkiewicz /PL/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEK OCENA PUNKTY WŁAŚCICIEL
SUKI
Klasa szczeniąt
1. Daybreaker's BREAK THE RULES AT CATO SUNION 1/3 WO, NSZwR 22 Agnieszka Romasz-Zdanowicz
Klasa pośrednia
1.PALINKA BIS DUET Wichrowe Łaki D,CWC 30 Malwina Puzdrowska
Klasa otwarta
2.Sensitivity Bliss NEIRA CATO SUNION D 15 Agnieszka Romasz-Zdanowicz
3.LOTTA Gryfia Dolina D 14 Małgorzeta Jędruszek

>> Początek strony


22.01.2017 - Lubin (org. O/Legnica), wystawa krajowa, sędzia: Anna Rogowska/PL/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEK OCENA PUNKTY WŁAŚCICIEL
PSY
Klasa otwarta
1. DON DIEGO z Psiej Gawry D, CWC, NDP, BOB, Najpiękniejszy Pies Oddziału Legnica-3 50 Nagaj Anna

>> Początek strony


29.01.2017 - Będzin, wystawa krajowa, sędzia: Jan Gajewski/PL/
PSY
Klasa młodzieży
1. Missisipi-Missouri Zeno D,Zw.MŁ - -
Klasa championów
1. GUY OF HOPE Moon Bear D, CWC, NDP, BOB - Ewa Wnuk
2. Neverin's KNOCK KNOCK WHO's THERE D 10 Małgorzata Tyliba
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. HAVIOLA Cancrimo WO, NMSZwR, BIS Mł.Szczeniąt-4 - Maja Pawłowska
2. YAMIKARI Kraniec Świata WO - Marta i Grzegorz Duda
3. NANCY Klaryma WO - -
Klasa młodzieży
1. FIONA Cancrimo D,Zw.Mł., NJwR, BOS 32 Maja Pawłowska
2. MAXINECZKA Kraniec Świata D 11 Marta i Grzegorz Duda
3.ARVENA Black Cullinan D 10 Agnieszka Stodolińska
4.NADIEJA Cygańskie Niedźwiadki BD - Aneta Tworuszka & Krzysztof Ornoch
Klasa pośrednia
1.MELODY Kraniec Świata D,CWC,NDS - Krótki Kamil
Klasa otwarta
1.XMASS HOT GOSSIP GIRL Randia Polonia D,CWC - Angelika Długaj

>> Początek strony


04.02.2017 - Brodnica, wystawa krajowa, sędzia: M.Bruska/PL/
PSY
Klasa szczeniąt
1. CALL Meyourhero Midnight Bear WO, NSZwR, BIS Szczeniąt-2 - -
Klasa pośrednia
1. GRANDIS NUFIDEA Bursztyn z Podkarpacia - k Piotr Dreliszak
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Brownblood MSK Armata Loyar AID WO, NSZwR, BIS Mł.Szczeniąt-4 - -
Klasa młodzieży
1. Breathtaking Midnight Bear D, Zw.Mł., NJwR - -
Klasa pośrednia
1. ALMASI Black Cullinan D,CWC,NDP,BOB 52 Agata i Tomasz Ziętka
2. FELICJA Beautiful Great Dane D - -
3. BETTY nad Bystrym Stawem D - -
4.ETIUDA z Psiej Gawry BD - -

>> Początek strony


11.02.2017 - Bydgoszcz, wystawa krajowa Walentynkowa,sędzia: Mirosław Redlicki/PL/
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. YAMIKARI Kraniec Świata WO,NMSZwR - Marta i Grzegorz Duda
2. HAVIOLA Cancrimo WO - Maja Pawłowska
Klasa szczeniąt
1. Daybreaker's BREAK THE RULES AT CATO SUNION WO, NSZwR,BIS Szczeniąt-1 20 Agnieszka Romasz-Zdanowicz
Klasa młodzieży
1. FIONA Cancrimo D,Zw.Mł., NJwR 31 Maja Pawłowska
2. MAXINECZKA Kraniec Świata D 10 Marta i Grzegorz Duda
Klasa otwarta
1.LOTTA Gryfia Dolina D1/2,CWC 31 Małgorzeta Jędruszek
Klasa championów
1.DEMETRIA Cato Sunion D,CWC 51 Ewa Kwiatkowska
2.Sensitivity Bliss NEIRA CATO SUNION D 10 Agnieszka Romasz-Zdanowicz

>> Początek strony


11.02.2017 - Bydgoszcz, wystawa krajowa Nocna,sędzia: P.Król/PL/
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. HAVIOLA Cancrimo WO,NMSZwR, - Maja Pawłowska
2. YAMIKARI Kraniec Świata WO - Marta i Grzegorz Duda
Klasa szczeniąt
1. Daybreaker's BREAK THE RULES AT CATO SUNION WO, NSZwR 20 Agnieszka Romasz-Zdanowicz
Klasa młodzieży
1. FIONA Cancrimo D1/3,Zw.Mł., NJwR - Maja Pawłowska
2. MAXINECZKA Kraniec Świata D 10 Marta i Grzegorz Duda
Klasa otwarta
1.LOTTA Gryfia Dolina D1/2,CWC 31 Małgorzeta Jędruszek
Klasa championów
1.DEMETRIA Cato Sunion D,CWC,NDS,BOB, BOG-3 51 Ewa Kwiatkowska
2.Sensitivity Bliss NEIRA CATO SUNION D 10 Agnieszka Romasz-Zdanowicz

>> Początek strony


25.02.2017 - Lublin, wystawa krajowa, sędzia: Marek Lewandowski/PL/
SUKI
Klasa pośrednia
1. ALMASI Black Cullinan D1/5,CWC 34 Agata i Tomasz Ziętka
Klasa championów
1.DiSoranto SWEET SEDUCTION D, CWC, NDS, BOB 50 Piotr Pasek

>> Początek strony


26.02.2017 - Leszno, wystawa championów, sędzia: -/PL/
PSY
Klasa championów
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, BOB 72 Maja Pawłowska
2. DON DIEGO z Psiej Gawry D 20 Nagaj Anna

>> Początek strony


04.03.2017 - Drzonków(O/Zielona Góra), międzynarodowa krajowa, sędzia: P.Król/PL/
PSY
Klasa pośrednia
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, CACIB,BOB 115 Maja Pawłowska
Klasa otwarta
1. FAY Brązowe Słońce D, CWC 40 Jarosław Jadowski & Jacek Roszczka
Klasa championów
1. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D, CWC, Res. CACIB 72 Dokrzewska Zdzisława
2. DON DIEGO z Psiej Gawry D 20 Nagaj Anna
Klasa weteranów
1.NEMO z Kąpieliska Marzeny D, NWwR 30 Dokrzewska Zdzisława
SUKI
Klasa pośrednia
1. ALMASI Black Cullinan D1/4, CWC, NDS, CACIB, BOS 101 Agata i Tomasz Ziętka

>> Początek strony


11.03.2017 - Jarosław, wystawa krajowa, sędzia: A.Rogowska/PL/
PSY
Klasa otwarta
1. Daybreaker's HEAD OF HEADS D, CWC, NDP, BOB, BOG-3 50 Beata Żyłka & Maciej Ziółkowski
SUKI
Klasa młodzieży
1. Arvena Black Cullinan D1/4,Zw.Mł., NJwR,BOS 33 Agnieszka Stodolińska

>> Początek strony


19.03.2017 - Choceń o/Włocławek, wystawa krajowa, sędzia: Elżbieta Kusińska-Leontiew/PL/
PSY
Klasa pośrednia
1.FRODO Beautiful Great Dane D,CWC,NDP,BOB 50 Monika Kołaczyńska-Lis

>> Początek strony


18.03.2017 - Katowice, międzynarodowa, sędzia: Svend Lovenkjaer/DK/
PSY
Klasa młodzieży
1. DORIEN z Povodi Svratku D,Zw.Mł - -
2. RUNNER Skarb Lasu BD 8 Tomasz Janik
3. ZENO Missisipi Missouri BD - -
. ZACK Missisipi Missouri DYSKW - -
Klasa pośrednia
1. Tröndernuffens Bolivar D, CWC 44 Anita Kamińska
2. VOLTAN od Trojskie Skaly D 22 Marcin Abram
3. GIO LUCKY Black Koralle D - -
Klasa otwarta
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, res.CACIB 72 Maja Pawłowska
2. ARTHUR Aqua Jevellery D -
Klasa championów
1. Neverin's KNOCK KNOCK WHO's THERE D,CWC,NDP,CACIB,BOB 119 Małgorzata Tyliba
2. BALDUF BLACK New Denis Bear D - -
3. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D 20 Dokrzewska Zdzisława
Klasa weteranów
1.Norkros LUKE SKYWALKER D, NWwR, BIS Weteran-3 30 Elżbieta i Paweł Leontiew
2.NEMO z Kąpieliska Marzeny BD 4 Dokrzewska Zdzisława
SUKI
Klasa szczeniąt
1. YAMIKARI Kraniec Świata WO 22 Marta i Grzegorz Duda
2. Norkros TRAMONTANA WO 20 Elżbieta i Paweł Leontiew
3. HOLLY ELIZABETH Black Koralle NDO - -
Klasa młodzieży
1. ALMASI Black Cullinan D,Zw.Mł., NJwR, BIS Junior-1 40 Agata i Tomasz Ziętka
Klasa pośrednia
1. MELODY Kraniec Świata D,CWC,Res.CACIB - -
2. Akvian Song RIVER OF TIME BD - -
3. AMINA Słoneczne Wzgórze BD - -
4. ELIA z Psiej Gawry BD - -
Klasa otwarta
1. MAXINECZKA Kraniec Świata BD 6 Marta i Grzegorz Duda
2. DRAGA Canadian Pearl BD - -
3. ELEKTRA Złota Strefa BD - -
. NOLA PRINCESS Załoga Nelsona DYSKW - -
Klasa championów
1. Smooth Power SLEEPING BEAUTY D 1/3 D, CWC, NDS, CACIB, BOS 99 Anita Kamińska
2. ELIZABETH Black Koralle D - -
3. AMANDA Aqua Jevelery D - -

>> Początek strony


02.04.2017 - Racibórz -Zakrzów, wystawa krajowa 1,2,3,5,9 Grupy FCI , sędzia: Petr Řehánek/CZ/
SUKI
Klasa młodzieży
1. FIONA Cancrimo D,Zw.Mł., NJwR, BOB 40 Maja Pawłowska

>> Początek strony


09.04.2017 - Nowy Dwór Maz.(O.Legionowo), wystawa krajowa, sędzia: W.Mrowiec/PL/
PSY
Klasa otwarta
1. DRAGON BLACK Kraniec Świata D - Małgorzata Skonieczna
Klasa championów
1. Norkros SON OF THE BLUE SKY D,CWC,NDP,BOB - Łotowska Anna Maria
Klasa weteranów
1.Norkros LUKE SKYWALKER D, NWwR 20 Elżbieta i Paweł Leontiew
SUKI
Klasa szczeniąt
1. Norkros TRAMONTANA WO, NSZwR,BIS Szczeniąt-1 21 Elżbieta i Paweł Leontiew
2. Smooth Power LINDSEY WO 10 Anita Kamińska
Klasa młodzieży
1. Mio Grande Amor BLOOMING FLOWER D,Zw.MŁ,NJwR - Adrianna Serzysko
Klasa pośrednia
1. ESMERALDA Cancrimo D,CWC,NDS,BOS 41 Elżbieta i Paweł Leontiew
2. GOPLANA NIFIDEA Bursztyn z Podkarpacia D - Aneta Napiórkowska

>> Początek strony


23.04.2017 - Opole, międzynarodowa, sędzia: Fabrizio La Rocca/I/
PSY
Klasa championów
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D,CWC,NDP,CACIB,BOB 117 Maja Pawłowska
1. Neverin's KNOCK KNOCK WHO's THERE D,res.CACIB, 50 Małgorzata Tyliba
SUKI
Klasa młodzieży
1. FIONA Cancrimo D,Zw.Mł., NJwR 40 Maja Pawłowska
Klasa otwarta
1. Cayuga HOT OF THE PRESS D,CWC,NDS,CACIB 95 Maja Pawłowska

>> Początek strony


29.04.2017 - Grudziądz, wystawa krajowa, sędzia: A.Bogucka/PL/
PSY
Klasa młodzieży
1. Call Meyourhero Midnight Bear D,Zw.Mł. - Katarzyna Grzonkowska
Klasa pośrednia
1. GRANDIS NUFIDEA Bursztyn z Podkarpacia D,CWC 30 Piotr Dreliszak
Klasa otwarta
1. Smooth Power SAM I AM D,CWC - Michał Wolski
2. Archibald King of Endoras D - Jacek Dubel
Klasa championów
1. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D, CWC,NDP,BOS 40 Dokrzewska Zdzisława
Klasa weteranów
1.NEMO z Kąpieliska Marzeny D, NWwR 20 Dokrzewska Zdzisława
SUKI
Klasa młodzieży
1. Breathtaking Midnight Bear D,Zw.Mł.NJwR,BOB - Katarzyna Grzonkowska
Klasa otwarta
1. MAXINECZKA Kraniec Świata D,CWC,NDS 40 Marta i Grzegorz Duda

>> Początek strony


29.04.2017 - Grudziądz, wystawa krajowa II GR FCI, sędzia: L.Bachurzewska/PL/
PSY
Klasa otwarta
1. Smooth Power SAM I AM D,CWC - Michał Wolski
2. Archibald King of Endoras BD - Jacek Dubel
Klasa championów
1. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D, CWC,NDP,BOB 50 Dokrzewska Zdzisława
SUKI
Klasa młodzieży
1. Daybreaker`s BREAK THE RULES AT CATO SUNION D,Zw.Mł.NJwR 30 Agnieszka Romasz-Zdanowicz
Klasa otwarta
1. MAXINECZKA Kraniec Świata D,CWC,NDS,BOS 40 Marta i Grzegorz Duda

>> Początek strony


30.04.2017 - Jelenia Góra, wystawa krajowa , sędzia: J.Gajewski/PL/
SUKI
Klasa pośrednia
1. FIONA Cancrimo D,CWC,NDS,BOB 50 Maja Pawłowska

>> Początek strony


30.04.2017 - Inowrocław, wystawa krajowa, sędzia: P.Król/PL/
PSY
Klasa otwarta
3. Archibald King of Endoras D - Jacek Dubel
Klasa młodzieży
1. Call Meyourhero Midnight Bear D,Zw.Mł. - Katarzyna Grzonkowska
Klasa pośrednia
1. GRANDIS NUFIDEA Bursztyn z Podkarpacia D,CWC 30 Piotr Dreliszak
SUKI
Klasa młodzieży
1. Daybreaker`s BREAK THE RULES AT CATO SUNION D,Zw.Mł.,NJwR 30 Agnieszka Romasz-Zdanowicz

>> Początek strony


01.05.2017 - Dobre Miasto, wystawa krajowa, sędzia: T.Borkowski/PL/
PSY
Klasa młodzieży
1. Call Meyourhero Midnight Bear D,Zw.Mł.NJwR - Katarzyna Grzonkowska
Klasa pośrednia
1. GRANDIS NUFIDEA Bursztyn z Podkarpacia D, 10 Piotr Dreliszak
Klasa championów
1. Mio Grande Amor ARCTIC BIGFOOT D,CWC,NDP,BOB,BOG-4 - Adrianna Serzysko
2. IDEAL CHOCOLATE MATE Du Royaume des Grands Vents D 10 Aleksandra Klimowicz-Tutak
SUKI
Klasa szczeniąt
1. Brownblood MSK Armata Loyar AID WO, NSZwR - Katarzyna Grzonkowska
Klasa młodzieży
1. Breathtaking Midnight Bear D,Zw.Mł.,BOS - Katarzyna Grzonkowska

>> Początek strony


14.05.2017 - Łódź, międzynarodowa, sędzia: S.Harnik/PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.Missisipi Missouri ZACK D,Zw.Mł. - -
Klasa pośrednia
1.FRODO Beautiful Great Dane D,CWC, res.CACIB - -
2.KOBI Ba-Ula BDB BD - -
3. GRANDIS NUFIDEA Bursztyn z Podkarpacia BD 4 Piotr Dreliszak
Klasa otwarta
1. Mio Grande Amor AUTHENTIC SHAANDAR D,CWC - Adrianna Serzysko
2. Tröndernuffens Bolivar D 26 Anita Kamińska
3. DRAGON BLACK Kraniec Świata D - Małgorzata Skonieczna
4. Smooth Power SAM I AM D - Michał Wolski
-. Archibald King of Endoras D - Jacek Dubel
Klasa championów
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D,CWC,NDP,CACIB,BOB 117 Maja Pawłowska
2. Norkros SON OF THE BLUE SKY D - Łotowska Anna Maria
Klasa weteranów
1.Norkros LUKE SKYWALKER D, NWwR,BIS Weteran-2 30 Elżbieta i Paweł Leontiew
SUKI
Klasa szczeniąt
1. LADY River Lily WO, NSZwR - -
Klasa młodzieży
1. Norkros TRAMONTANA D,Zw.Mł.NJwR 42 Elżbieta i Paweł Leontiew
2. CIARA z Helmowego Jaru D - -
Klasa pośrednia
1. ALMASI Black Cullinan D, CWC, NDS, CACIB, BOS 101 Agata i Tomasz Ziętka
2. ESMERALDA Cancrimo D - Elżbieta i Paweł Leontiew
3. GOPLANA NUFIDEA Bursztyn z Podkarpacia D - -
4. RAKSA Skarb Lasu D - -
Klasa otwarta
1. Daybreaker's SHE CASTS OWN SPELL D,CWC, res.CACIB 76 Maciej Ziółkowski
2. BETTY nad Bystrym Stawem D - -
3. DiSoranto SHADES OF FAME AT KAŹKO SŁUPSKI D 22 Małgorzata Grabka
4. DRAGA Canadian Pearl D - -
Klasa championów
1. Smooth Power SLEEPING BEAUTY D,CWC 40 Anita Kamińska

>> Początek strony


20.05.2017 - Ustka, wystawa krajowa ,sędzia: L.Bachurzewska/PL/
SUKI
Klasa championów
1.LOTTA Gryfia Dolina D,CWC,NDS,BOB 50 Małgorzeta Jędruszek

>> Początek strony


21.05.2017 - Ustka, wystawa krajowa ,sędzia: D.Kuczyńska-Standetto/PL/
SUKI
Klasa otwarta
1. DiSoranto SHADES OF FAME AT KAŹKO SŁUPSKI D,CWC,NDS,BOB 50 Małgorzata Grabka
Klasa weteranów
1.DIFENBACHIA Moje Słoneczko D, NWwR,BIS Weteran-1 20 Marta Nowakowska

>> Początek strony


20.05.2017 - Rzeszów, międzynarodowa, sędzia: T.Borkowski/PL/
PSY
Klasa młodszych szczeniąt
1.SEABROOK'S MISTER DIVINE AT DISORANTO WO, NMSZwR,BIS Mł.Szczeniąt-2 - Piotr Pasek
Klasa otwarta
2. Tröndernuffens Bolivar D 2/2 20 Anita Kamińska
Klasa championów
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D,CWC,NDP,CACIB,BOB, BOG-3 115 Maja Pawłowska
SUKI
Klasa pośrednia
1. FIONA Cancrimo D,CWC,NDS,CACIB,BOS 95 Maja Pawłowska

>> Początek strony


28.05.2017 - Iłża O/Radom, krajowa, sędzia: O.VASILIEV/RUS/
PSY
Klasa młodszych szczeniąt
1.SEABROOK'S MISTER DIVINE AT DISORANTO WO, NMSZwR,BIS Mł.Szczeniąt-4 - Piotr Pasek
Klasa pośrednia
1. PACYFIK BIS DUET Wichrowe Łąki D,CWC,NDP,BOS 40 Anna Nalazek
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Norkros ULTRAMARINE WO - Elżbieta i Paweł Leontiew
Klasa młodzieży
1. Norkros TRAMONTANA D,Zw.Mł.NJwR, BIS JUNIOR-1 31 Elżbieta i Paweł Leontiew
2. HERAN Beautiful Great Dane D - -
Klasa pośrednia
1. Mio Grande Amor BLOOMING FLOWER D,CWC,NDS - Adrianna Serzysko
2. CIARA z Helmowego Jaru D - -

>> Początek strony


03.06.2017 - Leszno, krajowa, sędzia: A.Rogowska/PL/
SUKI
Klasa pośrednia
1. FIONA Cancrimo D,CWC,NDS,BOB 50 Maja Pawłowska

>> Początek strony


04.06.2017 - Leszno, krajowa, sędzia: J.Grunt/PL/
PSY
Klasa championów
1.DON DIEGO z Psiej Gawry D, CWC, NDP, BOS 40 Nagaj Anna
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Norkros UNA MIRADA WO - Nagaj Anna
Klasa pośrednia
1. FIONA Cancrimo D,CWC,NDS,BOB 50 Maja Pawłowska

>> Początek strony


04.06.2017 - Płock, krajowa, sędzia: A.Pieczyńska/PL/
PSY
Klasa młodzieży
1. Call Meyourhero Midnight Bear D,Zw.Mł.NJwR - Katarzyna Grzonkowska
Klasa pośrednia
1.FRODO Beautiful Great Dane D,CWC,NDP,BOB 50 Monika Kołaczyńska-Lis
Klasa otwarta
1. Tröndernuffens Bolivar D,CWC 20 Anita Kamińska
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Norkros ULTRAMARINE WO,NMSZwR - Elżbieta i Paweł Leontiew
Klasa szczeniąt
1. Brownblood MSK Armata Loyar AID WO, NSZwR - Katarzyna Grzonkowska
Klasa młodzieży
1. Norkros TRAMONTANA D,Zw.Mł. 21 Elżbieta i Paweł Leontiew
2. Breathtaking Midnight Bear D - Katarzyna Grzonkowska
Klasa pośrednia
1. Mio Grande Amor BLOOMING FLOWER D - Adrianna Serzysko

>> Początek strony


24.06.2017 - Kołobrzeg, międzynarodowa, sędzia: Gabriela Ridarcikova/SK/
PSY
Klasa młodzieży
1. Call Meyourhero Midnight Bear D,Zw.Mł.NJwR - Katarzyna Grzonkowska
Klasa pośrednia
1. Daybreakers WOMANIZER D,CWC Res.CACIB - Janina Nurzyńska
Klasa championów
1. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D, CWC,NDP,CACIB,BOS - Dokrzewska Zdzisława
Klasa weteranów
1.NEMO z Kąpieliska Marzeny D - Dokrzewska Zdzisława
SUKI
Klasa szczeniąt
1.Del Oso's Keep calm and carry on WO - Małgorzeta Jędruszek
Klasa młodzieży
1. Daybreaker`s BREAK THE RULES AT CATO SUNION D,Zw.Mł. - Agnieszka Romasz-Zdanowicz
2. HERAN Beautiful Great Dane D - -
Klasa pośrednia
1. ALMASI Black Cullinan D, CWC, Res. CACIB - Agata i Tomasz Ziętka
2. Breathtaking Midnight Bear D - Katarzyna Grzonkowska
Klasa otwarta
1. DiSoranto SHADES OF FAME AT KAŹKO SŁUPSKI D,CWC - Małgorzata Grabka
2. FIRUZE Beautiful Great Dane D - Arkadiusz Stelmach
Klasa championów
1.LOTTA Gryfia Dolina D,CWC,NDS,CACIB,BOB - Małgorzeta Jędruszek
2. ALWAYS IN MY HEART Black Cullinan D - Agata i Tomasz Ziętka
Klasa weteranów
1.DIFENBACHIA Moje Słoneczko D, NWwR - Marta Nowakowska

>> Początek strony


09.07.2017 - Warszawa, międzynarodowa, sędzia: Jorgen Hindse/DK/
PSY
Klasa otwarta
1. Tröndernuffens Bolivar D,CWC,res.CACIB - Anita Kamińska
2. DRAGON BLACK Kraniec Świata D - Małgorzata Skonieczna
Klasa championów
1. Norkros SON OF THE BLUE SKY D,CWC,NDP,CACIB,BOB - Łotowska Anna Maria
2. Norkros REMEMBER ME WITH LOVE D - Elżbieta Kowalewska
Klasa młodszych szczeniąt
1. Norkros ULTRAMARINE WO,NMSZwR,BIS Mł.Szczeniąt-4 - Elżbieta i Paweł Leontiew
Klasa młodzieży
1. Norkros TRAMONTANA D,Zw.Mł.NJwR - Elżbieta i Paweł Leontiew
2. YAMIKARI Kraniec Świata D - Marta i Grzegorz Duda
Klasa pośrednia
1. ALMASI Black Cullinan D, CWC - Agata i Tomasz Ziętka
2. Mio Grande Amor BLOOMING FLOWER D - Adrianna Serzysko
Klasa otwarta
1. ESMERALDA Cancrimo D,CWC - Elżbieta i Paweł Leontiew
Klasa championów
1. Smooth Power SLEEPING BEAUTY D,CWC,NDS,CACIB, BOS - Anita Kamińska
2. ALWAYS IN MY HEART Black Cullinan D, CWC,Res.CACIB - Agata i Tomasz Ziętka

>> Początek strony


16.07.2017 - Piotrków Tryb. o/Łódź), wystawa krajowa II Gr.,sędzia: Anna Pieczyńska/PL/
SUKI
Klasa młodzieży
1. YAMIKARI Kraniec Świata D1/2,Zw.Mł.NJwR - Marta i Grzegorz Duda

>> Początek strony


23.07.2017 - Konopiska O.Częstochowa, międzynarodowa, sędzia: Iwona Magdziarska/PL/
PSY
Klasa młodszych szczeniąt
1. - - -
Klasa młodzieży
1. - - -
2. - - -
Klasa pośrednia
1. - - -
Klasa championów
1. - - -
SUKI
Klasa młodzieży
1. YAMIKARI Kraniec Świata D,1/4 Zw.Mł. - Marta i Grzegorz Duda
2. - - -
3. - - -
4. - - -
Klasa pośrednia
1. - - -
Klasa championów
1. - - -
2. - - -
3. - - -

>> Początek strony


05.08.2017 - Sopot, międzynarodowa, sędzia: Petr Řehánek/CZ/
PSY
Klasa championów
2. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D,Res.CACIB - Dokrzewska Zdzisława
Klasa weteranów
1.NEMO z Kąpieliska Marzeny D, NWwR - Dokrzewska Zdzisława

>> Początek strony


06.08.2017 - Sopot, międzynarodowa, sędzia: Luis Pinto Teixeira/P/
PSY
Klasa championów
1. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D,CWC,NDP,CACIB,BOS - Dokrzewska Zdzisława
Klasa weteranów
1.NEMO z Kąpieliska Marzeny D - Dokrzewska Zdzisława

>> Początek strony


02.09.2017 - Wawrzkowizna (O.Będzin), wystawa krajowa nowofundlandów i landserów "z dużym" CWC ,
LANDSERY sędzia: Waldemar Mrowiec/PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.ARCTURUS Wepwawet D, Mł.Zw.Kr.Wyst., NJ Kr.Wyst. - Olsakova Doubravka
Klasa otwarta
1.BUFFY Z Krainy Wielkich Jezior D, CWC, Zw.Kr.Wyst, NDP, BOS - Jurga Żaneta
Klasa weteranów
1.NEW DRIX Z Aresibo D, NW Kr.Wyst. - Anna Mokry
SUKI
Klasa otwarta
1. APANACHI Z Aresibo BD - Urszula Lelonek
Klasa championów
1. Touch of the Moonlight ELENA D, CWC, Zw.Kr.Wyst, NDS, BOB - Lukacsne Csupar Bernadett
NOWOFUNDLANDY sędzia: Naděžda Střalková/CZ/
PSY
Klasa młodzieży
1. HAGRID BALU Black Koralle D, Mł.Zw.Kr.Wyst., - Szwedova Eva
Klasa pośrednia
1. GIO LUCKY Black Koralle D, CWC - Hollesch Gabriela&Alfred
2. Mio Grande Amor BULLSEYE D - Bologhne Kovacs Szilvia
Klasa otwarta
1. Twillin Gate OULARE SOULEYMAN D, CWC - Bogaerts Patrick&Maria
2.FRODO Beautiful Great Dane D - Monika Kołaczyńska-Lis
3. DRAGON BLACK Kraniec Świata D - Małgorzata Skonieczna
Klasa championów
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D,CWC,NDP,Zw.Kr.Wyst.,BOB, - Maja Pawłowska
2. Daybreaker's HEAD OF HEADS D - Beata Żyłka & Maciej Ziółkowski
3. Neverin's KNOCK KNOCK WHO's THERE D,Najlepszy B-CZ NF Kr.Wyst.Klubu - Małgorzata Tyliba
4. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D - Dokrzewska Zdzisława
. Mio Grande Amor AUTHENTIC SHAANDAR D - Adrianna Serzysko
. Norkros SON OF THE BLUE SKY D - Łotowska Anna Maria
Klasa weteranów
1.NEMO z Kąpieliska Marzeny D - Dokrzewska Zdzisława
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Twillin Gate QUEEN OF MY HEART WO,N.MŁ.Sz - Hollesch Gabriela&Alfred
2. Angel Eternity FIRST LADY WO - Staniewicz Mirosława
Klasa szczeniąt
1. Norkros ULTRAMARINE WO,NSZ - Elżbieta i Paweł Leontiew
Klasa młodzieży
1.HOLLY ELIZABETH Black Koralle D, Mł.Zw.Kr.Wyst., NJ Kr.Wyst.BOS - Antalova Alice
2.Daybreaker's BEWITCHED BY HER SPELL D - Maciej Ziółkowski
3. Norkros TRAMONTANA D - Elżbieta i Paweł Leontiew
4. LADY LIVER LILY D - Skóra-Olczyk Renata
Klasa pośrednia
1. ALMASI Black Cullinan D, CWC - Agata i Tomasz Ziętka
2. FIONA Cancrimo D,Najlepszy Brązowy NF Kr.Wyst.Klubu - Maja Pawłowska
Klasa otwarta
1. Daybreaker's SHE CASTS OWN SPELL D, CWC, Zw.Kr.Wyst, NDS, - Maciej Ziółkowski
2.Sensitivity Bliss NEIRA CATO SUNION D - Agnieszka Romasz-Zdanowicz
Klasa championów
1.DEMETRIA Cato Sunion D,CWC - Ewa Kwiatkowska
2. ELIZABETH Black Koralle D - Hollesch Gabriela&Alfred
3. CORVETTE Angel Eternity Cancrimo D - Taras Barbara
Klasa weteranów
1.DIFENBACHIA Moje Słoneczko D, NWwR - Marta Nowakowska

>> Początek strony


03.09.2017 - Wawrzkowizna (O.Będzin), V wystawa Klubowa nowofundlandów i landserów "z dużym" CWC , sędzia:Gerda Schlichting/D/
LANDSERY
PSY
Klasa młodzieży
1.GASPAR Czubaryk BD - -
2.ARCTURUS Wepwawet BD - Olsakova Doubravka
Klasa weteranów
1.NEW DRIX Z Aresibo D,NWwR,BOS - Anna Mokry
SUKI
Klasa pośrednia
1.ZIRA z ARESIBO D,CWC - -
Klasa otwarta
1. APANACHI Z Aresibo D,CWC - Urszula Lelonek
Klasa championów
1. Touch of the Moonlight ELENA D,CWC,NDS,BOB,ZW.KLUBU - Lukacsne Csupar Bernadett
NOWOFUNDLANDY
PSY
Klasa młodzieży
1. HAGRID BALU Black Koralle BD - Szwedova Eva
Klasa pośrednia
1. GIO LUCKY Black Koralle D, CWC - Hollesch Gabriela&Alfred
2. Mio Grande Amor BULLSEYE D - Bologhne Kovacs Szilvia
Klasa otwarta
1. Twillin Gate OULARE SOULEYMAN D, CWC, NDP, Zw.Klubu,BOB - Bogaerts Patrick&Maria
2. DRAGON BLACK Kraniec Świata BD - Małgorzata Skonieczna
Klasa championów
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D,CWC - Maja Pawłowska
2. Neverin's KNOCK KNOCK WHO's THERE D,Najlepszy B-CZ NF Klubu - Małgorzata Tyliba
3. Daybreaker's HEAD OF HEADS D - Beata Żyłka & Maciej Ziółkowski
4. Mio Grande Amor AUTHENTIC SHAANDAR D - Adrianna Serzysko
. Norkros SON OF THE BLUE SKY D - Łotowska Anna Maria
. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D - Dokrzewska Zdzisława
Klasa weteranów
1.NEMO z Kąpieliska Marzeny D - Dokrzewska Zdzisława
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Twillin Gate QUEEN OF MY HEART WO,N.MŁ.Sz.KLUBU - Hollesch Gabriela&Alfred
Klasa szczeniąt
1. Norkros ULTRAMARINE WO,NSZ KLUBU - Elżbieta i Paweł Leontiew
Klasa młodzieży
1.Daybreaker's BEWITCHED BY HER SPELL D,Mł.Zw.Klubu,NJ KLUBU - Maciej Ziółkowski
2.HOLLY ELIZABETH Black Koralle D - Antalova Alice
3. Norkros TRAMONTANA D - Elżbieta i Paweł Leontiew
Klasa pośrednia
1. ALMASI Black Cullinan D, CWC - Agata i Tomasz Ziętka
2. FIONA Cancrimo D, Najlepszy Brązowy NF Klubu - Maja Pawłowska
Klasa otwarta
1. Daybreaker's SHE CASTS OWN SPELL D, CWC, - Maciej Ziółkowski
2.Sensitivity Bliss NEIRA CATO SUNION D - Agnieszka Romasz-Zdanowicz
Klasa championów
1.DEMETRIA Cato Sunion D,CWC,NDS,BOS,ZW. KLUBU - Ewa Kwiatkowska
2. ELIZABETH Black Koralle D - Hollesch Gabriela&Alfred
3. CORVETTE Angel Eternity Cancrimo D - Taras Barbara
Klasa weteranów
1. INEZ SEWILLA Wichrowe Laki D, NWwR - Agata Samoraj, Joanna Samoraj

>> Początek strony


10.09.2017 Warszawa, Wystawa Krajowa, sędzia: Waldemar Mrowiec /PL/
SUKI
Klasa pośrednia
1. Fiona Cancrimo D, CWC, NDSwR, BOB, BOG-3 50 Maja Pawłowska
>> Początek strony


24.09.2017 Wrocław, Wystawa Międzynarodowa, sędzia: Magdalena Kozłowska /PL/
PSY
Klasa championów
1. Cayuga Just Back From Hollywood at Cancrimo D, CWC, CACIB, NDP, BOB, BOG-4 * Maja Pawłowska
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Batuta z Rogowa Rodem WO - -
>> Początek strony


01.10.2017 Rybnik, Wystawa Krajowa, sędzia: Petr Rehanek /CZ/
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Batuta z Rogowa Rodem WO 1/2, NMSZwR - -
Klasa pośrednia
1. Fiona Cancrimo D, CWC, NDS, BOB * Maja Pawłowska
>> Początek strony
08.10.2017 Zabrze, Wystawa Krajowa, sędzia: Małgorzata Sowińska-Trębala /PL/
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Batuta z Rogowa Rodem WO, NMSZwR - -
>> Początek strony
14.10.2017 Jelenia Góra, Wystawa Krajowa 2, 3, 5, 9 i 10. Grupy FCI, sędzia: Pedro Ivo Santos Bispo /PT/
PSY
Klasa championów
1. Cayuga Just Back From Hollywood at Cancrimo D, CWC, NDP, BOB, BOG, BIS 50 Maja Pawłowska
>> Początek strony
15.10.2017 Jelenia Góra, Wystawa Krajowa, sędzia: Piotr Król /PL/
PSY
Klasa championów
1. Cayuga Just Back From Hollywood at Cancrimo D, CWC, NDP, BOB, BOG, BIS 50 Maja Pawłowska


© copyright ZKwP - Klub Nowofundlanda