Logo Klubu NowofundlandaZwiązek Kynologiczny w Polsce
Klub Nowofundlanda i Landseera
Logo Klubu Nowofundlanda
HodowleReproduktorySuki hodowlaneMioty Wystawy Baza Chów i hodowla
PhotosRegulamin rankinguRegulamin wystawStandardTerminy wystawWyniki rankingu 2017Wystawy zagraniczneWyniki wystaw

2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018

Wystawy 2018


Międzynarodowy znak "©" znajduje się na dole każdej strony portalu Klubu. Oznacza on prawa autorskie (ang.copyright) zastrzeżone dla ZKwP - Klub Nowofundlanda. Na stronach portalu znajdują się tak teksty jak i zdjęcia, których nie wolno kopiować bez zgody ich Autorów.
Tylko członkowie Klubu Nowofundlanda ZKwP, mogą wykorzystać na swoich stronach internetowych zdjęcia zamieszczone w dziale "wyniki wystaw" pod warunkiem ich widocznego opisania poprzez podanie imienia i nazwiska Autora zdjęć.

ZKwP-Klub Nowofundlanda, listopad 2010

UWAGA Od 1.01.2012 w RWN uczestniczą tylko psy/suki członków Klubu. Pozostałe nowofundlandy są zamieszczane w wynikach, ale bez punktacji, jak psy zagraniczne.

UWAGA Właściciele nowofundlandów, których wyniki są wątpliwe, proszeni są o przysłanie kopii kart ocen na adres Pani Karoliny Pawłowskiej: karolina.paw@icloud.com

Ocena: doskonała - D (V, E), bardzo dobra - BD (SG, VG), dobra - DB (G), dostateczna - DS
xxxxxxxxxx nie do oceny - NDO, dyskwalifikująca - DYSKW



strona główna
informacje
regulaminy
linki
WSTĄP DO KLUBU
07.01.2018 Gdańsk, wystawa krajowa, sędzia: Robert Mroczko /PL/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEK OCENA PUNKTY WŁAŚCICIEL
SUKI
Klasa szczeniąt
2.Jiao Beautiful Great Dane WO - Perka Witold
Klasa pośrednia
1.Heran Beautiful Great Dane D, CWC - Perka Witold
Klasa otwarta
1.Etiuda z Psiej Gawry D, CWC - Perka Witold
Klasa championów
1.ALWAYS IN MY HEART Black Cullinan D, CWC, NDS, BOB 50 Agata i Tomasz Ziętki

>> Początek strony


14.01.2018 Brodnica, wystawa krajowa, sędzia: Piotr Król /PL/
PSY
Klasa pośrednia
1.Call Meyourhero Midnight Bear D, CWC - -
Klasa championów
1.Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D, CWC, NDP, BOB 52 Zdzisława Dokrzewska
2. FRODO Beautiful Great Dane D 11 Monika Kołaczyńska-Lis
3. Trondernuffen's Bolivar D 10 Anita Kamińska
SUKI
Klasa młodzieży
1. Yumiko Kraniec Świata D, Zw.Mł - Alina Staszak
Klasa pośrednia
1.Smooth Power LINDSEY D, CWC, NDS, BOS 45 Anita Kamińska

>> Początek strony



21.01.2018 Lubin, międzynarodowa wystawa, sędzia: Piotr Król /PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.Seabrook's Mister Drivine at DiSoranto D 1/4, Zw.Mł., NJwR 46 Piotr Pasek
2.Lalek Junior Ba-Ula D - Inez Kocemba
4.Aquatorya Kelvin Kirbi D - Pumpova Jana
Klasa otwarta
1.Gio Lucky Black Korralle D, CWC, res.CACIB - Alfred Hollesch
Klasa championów
1.Cayuga Just Back From Hollywood At Cancrimo D, CWC, CACIB, NDP, BOB 117 Maja Pawłowska
2.Don Diego z Psiej Gawry D 20 Anna Nagaj
SUKI
Klasa młodzieży
1.Witezianka Wichrowe Łąki D 1/6, Zw.Mł - Marta Klimas
2.Twillin Gate Queen of My Heart D - Alfred Hollesch
3.Norkros Una Mirada D 28 Anna Nagaj
Ell Nelle Queen Dannad D - Pumpova Jana
Ella Savage Blow - - Dudek Martin
Isabelle Beautiful Grate Dane - - Poprawska Lidia
Klasa pośrednia
2.Aquatoriya Kelvin Isedge Of Glory D - Vlckova Anita
Klasa championów
1.Darbydale's American dream At DiSoranto D, CWC, CACIB, NDS, BOS 102 Piotr Pasek
2.Abigale Crazy Cliff D - Vlckova Anita

>> Początek strony



28.01.2018 Sosnowiec, krajowa wystawa, sędzia: Hassi Assenmacher-Feyel /D/
PSY
Klasa szczeniąt
1.VERY SPECIAL ONE Vantolla WO, NSZwR - Natalia Miły
Klasa pośrednia
1.Hagrid Balu Black Koralle D, CWC - Eva Szwedova i Miroslav Szwed
Klasa otwarta
1.Cayleb B. Angels Gaboo D, CWC - Lenka Fejtova
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, BOB, BOG 51 Maja Pawłowska
SUKI
Klasa szczeniąt
1.Blanka z Rogowa Rodem WO - Krzysztof Biela
2.Wisienka Na Torcie Viva Zabajka WO 10 Marcin Abram
Klasa młodzieży
1.Witezianka Wichrowe Łąki D, Zw.Mł., NJwR - Marta Klimas
2.ELLA Savage Blow D - Martin Dudek
3.BARCELONA Wenne Pertho D - Radka Vladarova
Klasa otwarta
1.Midnight Lady's BLING IT ON D - Krzysztof Biela
2.Amina Słoneczne Wzgórze D - Małgorzata Musiolik
Klasa championów
1.MELODY Kraniec Świata D - Kamil Krótki

>> Początek strony



03.02.2018 Bydgoszcz, międzynarodowa wystawa, sędzia: Marina Kovalenko /RU/
PSY
Klasa młodzieży
1.Lalek Junior BA-ULA D, Zw.Mł, NJwR - Inez Kocemba
Klasa otwarta
1.Skipper's Be Always Loved D, CWC - -
Klasa championów
1.Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D, CWC, NDP, CACIB, BOS 106 Zdzisława Dokrzewska
2.Frodo Beautiful Great Dane D 24 Monika Kołaczyńska-Lis
3.Dragon Black Kraniec Świata D - Małgorzata Skonieczna
4.Fay Brązowe Słońce D 20 Jarosław Jadowski, Jacek Roszczka
Klasa weteranów
1.Zefir v Schokolade iz Tsarstva Medvedej D, Zw.Wet, NWwR, BIS Weteranów-3 - Anna Starzyńska
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1.LEO Grande Cuore FCI CHOCOLATE MOUSE WO, NMSZwR - Anna Starzyńska
Klasa młodzieży
1.Yumiko Kraniec Świata D, Zw.Mł, NJwR - Alina Staszak
2.ATENA Power Come From the King D 1/4, Zw.Mł. - Karolina Trapuk
3.Mississippi-Missouri Bea D - Sylwia Jabłońska
Klasa pośrednia
1.HANAA Beautiful Great Dane D 1/6, CWC, res.CACIB - Sylwia Jabłońska
Klasa championów
1.DEMETRIA Cato Sunion D 1/4, CWC, NDS, CACIB, BOB 121 Ewa Kwiatkowska
4.Galadriela Kraniec Świata D - Danuta i Brygida Kruzińska

>> Początek strony



11.02.2018 Katowice, międzynarodowa wystawa, sędzia: Viva Maria Soleckyj Szpunar /PL/
PSY
Klasa młodszych szczeniąt
1.Norkros Wind Of Change WO - Elzbieta i Paweł Leontiew
Klasa młodzieży
1.Bronek z Rogowa Rodem D, Zw.Mł. - Malgorzata Wycisk
2.Very Special One Vantolla D - Natalia Mily /Klosek/
Klasa pośrednia
1.Dorien De Shawn z Povodí Svratky D, CWC - Radka Skýpalová
Klasa otwarta
1.Cayleb B. Angels Gaboo D, CWC - Lenka Fejtová
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D 1/3, CWC, NDP, CACIB, BOB, BOG, BIS-4 119 Maja Pawłowska
2.Sent Djons Perfect For Vantolla D, res. CACIB - Tomasz Wantola
3.Neverine's Knock Knock Whos There D 10 Małgorzata Tyliba
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1.Norkros Winter Is Coming WO, NMSZwR, BIS Baby-4 - Elzbieta i Paweł Leontiew
Klasa młodzieży
1.Norkros Una Mirada D, Zw.Mł., NJwR, BOS 51 Anna Nagaj
2.Barcelona Wenne Pertho D - Radka Vladařová
3.Blanka z Rogowa Rodem D - Krzysztof Biela
4.Batuta z Rogowa Rodem D - Dominika Gołda
Klasa pośrednia
1.HAVIOLA Cancrimo D 1/2, CWC, NDS, CACIB 97 Maja Pawłowska
2.Lotta River Lily D - Iwona Kampka
Klasa otwarta
1.Midnight Lady's Bling It On D, CWC - Krzysztof Biela

>> Początek strony



25.02.2018 Leszno, wystawa championów, sędzia: Dusan Paunovic/SRB/
PSY
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, BOB, BOG 70 Maja Pawłowska
SUKI
Klasa championów
1.ALMASI Black Cullinan D, CWC, NDS, BOS 65 Agata i Tomasz Ziętka

>> Początek strony



03.03.2018 Zielona Góra, międzynarodowa wystawa, sędzia: Petr Řehánek /CZ/
PSY
Klasa otwarta
1.Gio Lucky Black Koralle D, CWC, res.CACIB - Alfred Hollesch
Klasa championów
1. Cayuga Just Back From Hollywood At Cancrimo D, CWC, NDP, CACIB, BOB, BOG, BIS-2 117 Maja Pawłowska
2.Rose'Wanted It's Your Lucky Day D 20 Zdzisława Dokrzewska
SUKI
Klasa młodzieży
1. Twillin Gate Queen of My Heart D, Zw.Mł, NJwR, BOS - Alfred Hollesch

>> Początek strony



10.03.2018 Choceń (O/Włocławek), wystawa krajowa, sędzia: Bogusław Chmiel/PL/
SUKI
Klasa otwarta
1.YUMIKO Kraniec Świata D, CWC, NDS - Alina Staszak

>> Początek strony



10.03.2018 Jelenia Góra, wystawa krajowa, sędzia: Vladimir Vukosavljevic /SRB/
PSY
Klasa szczeniąt
1.DOCENT Słoneczne Wzgórze WO, NSZwR - Włodzimierz Zukrowski
Klasa młodzieży
1.KIRBI Aquatoriya Kelvin D, Zw.Mł. - Jana Pumpova
Klasa otwarta
1.Mississippi Missouri Zack D, CWC - Magdalena Frankowska
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD D, CWC, NDP, BOB, BOG, BIS-4 50 Maja Pawłowska
SUKI
Klasa młodzieży
1.BATUTA z Rogowa Rodem D, Zw.Mł, NJwR - Dominika Gołda
Klasa pośrednia
1.Aquatoriya Kelvin Isedge Of Glory D, CWC - Anita Vlckova
ADEEL Fursinoo dyskw - Beata Toachnybok
Klasa championów
1.Abigyle Crazy Cliff D, CWC, NDSwR, BOS - Anita Vlckova

>> Początek strony


11.03.2018 Jelenia Góra, wystawa krajowa, sędzia: Piotr Król /PL/
PSY
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD D, CWC, NDP, BOB, BOG, BIS 50 Maja Pawłowska
SUKI
Klasa młodzieży
1. Norkros UNA MIRADA D, Zw.Mł., NJwR 30 Anna Nagaj
Klasa pośrednia
1. Aquatoriya Kelvin Isedge Of Glory D, CWC - Anita Vlckova
Klasa championów
1.Abigyle Crazy Cliff D, CWC, NDSwR - Anita Vlckova

>> Początek strony



11.03.2018 Jarosław (O/Przemyśl), wystawa krajowa, sędzia: Jarosław Grunt/PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.Seabrook's Mister Divine at Disoranto D, Zw.Mł., NJwR, BOB, BIS JUNIOR-3, BOG-3 40 Piotr Pasek
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1.ZALOTNA SZLACHCIANKA Viva Zabajka WO, NMSZwR - Tomasz Rybak
Klasa pośrednia
1.H-FANTAZJA Beautiful Great Done D, CWC, NDS, BOS - Przemyslaw Brzyk
2.LAGUNA Power Comes from the King D - Rafał Król

>> Początek strony


25.03.2018 Świebodzice, wystawa krajowa, sędzia: Tomasz Borkowski /PL/
PSY
Klasa szczeniąt
1.ICE MAN Canadian Pearl FCI WO, NSZwR - Julian Horoszkiewicz
Klasa młodzieży
1.VERY SPECIAL ONE Vantolla D, Zw.Mł.,NJwR - Natalia Miły
Klasa pośrednia
1.Dorien De Shawn z Povodí Svratky D, CWC, NDP, BOS - Radka Skypalova
Klasa championów
1.Don Diego z Psiej Gawry D, CWC 30 Anna Nagaj
Klasa weteranów
1.Arames Groli-Baren D - Anita Vlckova
SUKI
Klasa młodzieży
1.Norkros Una Mirada D, Zw.Mł. 21 Anna Nagaj
2.Batuta z Rogowa Rodem D - Dominika Gołda
Klasa pośrednia
1.Ell Nelle Queen Dannad D, CWC - Jana Pumpova
2.ADEEL Fursinoo D - Beata Tiachnybok
Klasa otwarta
1.FIONA Cancrimo D, CWC, NDS, BOB 50 Maja Pawłowska
Klasa championów
1.Abigyle Crazy Cliff D, CWC - Anita Vlckova

>> Początek strony


25.03.2018 Pruszków, wystawa krajowa, sędzia: Elżbieta Chwalibóg /PL/
PSY
Klasa szczeniąt
1.Norkros WIND OF CHANGE WO, NSZwR 20 Elżbieta Leontiew
Klasa młodzieży
1.Norkros UNDERWATER BARIBAL D, Zw.Mł., NJwR - Piotr Dolewski
2.PAKO Cygańskie Niedźwiadki D - Karolina Potrzebska
Klasa pośrednia
1.Seabrook's Mister Divine at Disoranto D, CWC, NDP, BOB, BOG, BIS 40 Piotr Pasek
Klasa otwarta
1.Sensivity Bliss ONCE IN LIFE TIME BDB - Anna Pecyna
Klasa championów
1.DRAGON BLACK Kraniec Świata D, CWC - Małgorzata Skonieczna
2.Mio Grande Amor ARCTIC BIGFOOT D - Adriana Serzysko
SUKI
Klasa szczeniąt
1.Norkros WINTER IS COMING WO 10 Paweł i Elżbieta Leontiew
Klasa młodzieży
1.FIRST LADY Angel Eternity D, Zw.Mł. 21 Mira Staniewicz
2.ATENA Power Comes from the King D - -
Klasa pośrednia
1.YUMIKO Kraniec Świata D, CWC, NDS, BOS - Alina Stasiak
Klasa otwarta
1.Smooth Power GOLD CREEK D, CWC, NDS, BOS - Anna Pecyna

>> Początek strony


08.04.2018 Warszawa, wystawa międzynarodowa, sędzia: Miroslav Vaclavik /CZ/
PSY
Klasa pośrednia
1.Seabrook's Mister Divine at Disoranto D, CWC, res.CACIB 70 Piotr Pasek
SUKI
Klasa championów
1.Darbydale's AMERICAN DREAM AT DISORANTO D, CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG-3 115 Piotr Pasek

>> Początek strony


21.04.2018 Zakrzów, wystawa krajowa, sędzia: Anna Rogowska /PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.VERY SPECIAL ONE Vantolla D, Zw.Mł. - Natalia Miły
2.Bronek z Rogowa Rodem D - Małgorzata Wycisk
Klasa otwarta
1.Mississippi-Missouri Zeno D, CWC, NDP - Iwona Kampka
Klasa weteranów
1.BERIAL Pocałunek Neptuna D, NWwR - Ewa Wnuk
SUKI
Klasa młodzieży
1.Batuta z Rogowa Rodem D, Zw.Mł., NJwR - Dominika Gołda
2.Mississippi-Missouri By Daybreakers D 11 Maciej Ziółkowski
Klasa pośrednia
1.Daybreaker's BEWITCHED BY HER SPELL D 1/7, CWC, NDS, BOB 56 Maciej Ziółkowski
3.LooLoo Mascotte Chariboo D - Aleksandra Klimek
4.ADEEL Fursinoo D - Beata Tiachnybok
Klasa otwarta
1.FIONA Cancrimo D, CWC 32 Maja Pawłowska
2.Lucky one CHARIBOO D - Aleksandra Klimek
3.Amina Słoneczne Wzgórze D - Małgorzata Musiolik

>> Początek strony


21.04.2018 Krosno, wystawa krajowa, sędzia: Marek Lewandowski /PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.Seabrook's Mister Divine at Disoranto D, Zw.Mł., NJwR, BOB, BIS JUNIOR, BOG, BIS 3. 40 Piotr Pasek

>> Początek strony


29.04.2018 Opole, wystawa międzynarodowa, sędzia: Stelios Makaritis /GR/
PSY
Klasa młodzieży
1.Angel Eternity Fuks Ginger Moon D, Zw.Mł., NJwR 46 Aneta Romańczyk
2.Aquatoriya Kelvin Kirbi D - Jana Pumpová
3.Bronek z Rogowa Rodem D - Malgorzata Wycisk
4.Docent Sloneczne Wzgórze D - Wlodzimierz Zukrowski
Klasa otwarta
1.Mississippi-Missouri Zack D, CWC, res.CACIB - Magdalena Frankowska
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, CACIB, NDP, BOB 117 Maja Pawłowska
2.Don Diego z Psiej Gawry D 20 Anna Nagaj
SUKI
Klasa młodzieży
1.Batuta z Rogowa Rodem D 1/4, Zw.Mł. - Dominika Gołda
2.Ell Nelle Queen Dannad D - Jana Pumpová
3.Blanka z Rogowa Rodem D - Krzysztof Biela
4.Jiao Beautiful Great Dane D - Witold Perka
Klasa pośrednia
1.Norkros Una Mirada D, CWC 48 Anna Nagaj
2. Adeel Fursinoo D - Beata Tiachnybok
Klasa otwarta
1.Fiona Cancrimo D, CWC, CACIB, NDS, BOS 102 Maja Pawłowska
2.Lotta River Lily/td> D - Iwona Kampka

>> Początek strony


06.05.2018 Rybnik, wystawa krajowa, sędzia: Krzysztof Kradziecki /PL/
PSY
Klasa pośrednia
1.Hero Pawprint Black Koralle D, CWC, NDP, BOS - Zbigniew Wawoczny
2.Hagrid Balu Black Koralle D - Eva Szwedová
SUKI
Klasa otwarta
1.FIONA Cancrimo D, CWC, NDS, BOB 50 Maja Pawłowska

>> Początek strony


13.05.2018 Łódź, wystawa międzynarodowa, sędzia: Anatoli Zhuk /RU/
PSY
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, CACIB, NDP, BOB 117 Maja Pawłowska

>> Początek strony


20.05.2018 Zabrze, wystawa krajowa, sędzia: Anna Pieczyńska /PL/
PSY
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, BOB, res.BOG 50 Maja Pawłowska

>> Początek strony



27.05.2018 Rzeszów, wystawa międzynarodowa, sędzia: Tibor Havelka /SK/
PSY
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, CACIB, BOB 115 Maja Pawłowska

>> Początek strony



03.06.2018 Leszno, wystawa międzynarodowa, sędzia: Janusz Opara /PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.Perykles z Ogrodów Ateny D, Zw.Mł. - Iwona Kozlowska
2.Aquatoriya Kelvin Kirbi D - Jana Pumpová
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, CACIB, BOB, BOG 117 Maja Pawłowska
2. Don Diego z Psiej Gawry D 20 Anna Nagaj
SUKI
Klasa młodzieży
1.Ell Nelle Queen Dannad D, Zw.Mł. - Jana Pumpová
Klasa championów
1.DiSoranto SHADES OF FAME AT KAZKO SLUPSKI D, CWC, NDS, CACIB, BOS - Małgorzata Grabka

>> Początek strony


09.06.2018 Bytom, wystawa krajowa, sędzia: Krzysztof Kradziecki /PL/
PSY
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, BOB, BOG 50 Maja Pawłowska
SUKI
Klasa pośrednia
1.Holly Elizabeth Black Koralle D, CWC, NDS, BOS - Alice Antalová

>> Początek strony


10.06.2018 Bytom, wystawa krajowa, sędzia: Anna Rogowska /PL/
PSY
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, BOB, res.BOG 50 Maja Pawłowska
SUKI
Klasa młodzieży
2.Angel Eternity FANTAZJA D 10 Barbara Taras
Klasa pośrednia
1.Angel Eternity FRANCESCA D, CWC, NDS, BOS 45 Barbara Taras

>> Początek strony



10.06.2018 Kalisz, wystawa krajowa, sędzia: Małgorzata Supronowicz /PL/
SUKI
Klasa pośrednia
1.YUMIKO Kraniec Świata D, CWC, NDS, BOB - Alina Stasiak
>> Początek strony


17.06.2018 Kraków, wystawa krajowa, sędzia: Alin Dumitrescu /RO/
PSY
Klasa championów
1.Norkros Son Of The Blue Sky D, CWC, NDP, BOB - Agnieszka Sokołowska

>> Początek strony


30.06.2018 Wisła, wystawa krajowa, sędzia: Krzysztof Kradziecki /PL/
PSY
Klasa szczeniąt
1.King of Helluland Overjoyed WO - Krystyna Kurek
Klasa młodzieży
1.Pakito Cygańskie Niedźwiadki D, Zw.Mł. - Katarzyna Malicka
Klasa pośrednia
1.Hagrid Balu Black Koralle D, CWC, NDP, BOB - Eva Szwedová
Klasa otwarta
1.Runner Skarb Lasu D, CWC 30 Tomasz Janik
Klasa championów
1.Cayleb B. Angels Gaboo D, CWC - Lenka Fejtová
SUKI
Klasa młodzieży
1.Aura Dolina Aminy D, Zw.Mł., NJwR - Malgorzata Musiolik
Klasa pośrednia
1.Angel Eternity Francesca D, CWC 30 Barbara Taras
Klasa championów
1.Barcelona Wenne Pertho D, CWC, NDS, BOS - Radka Vladařová

>> Początek strony


01.07.2018 Szczecin, wystawa międzynarodowa, sędzia: Iwona Magdziarska /PL/
PSY
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, CACIB, BOB, BOG-4 115 Maja Pawłowska
SUKI
Klasa championów
1.LOTTA Gryfia Dolina D, CWC, NDS, CACIB, BOS - Małgorzata Jędruszek

>> Początek strony


07.07.2018 Będzin, wystawa krajowa, sędzia: Lidia Pastuszak /PL/
PSY
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, BOB, BOG-2 50 Maja Pawłowska
SUKI
Klasa młodzieży
1.Angel Eternity FANTAZJA D, Zw.Mł., NJwR, BOS 35 Barbara Taras
Klasa pośrednia
1.Angel Eternity FRANCESCA D, CWC 30 Barbara Taras

>> Początek strony


08.07.2018 Piotrków Trybunalski, wystawa krajowa, sędzia: Małgorzata Sowińska /PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.FLUFFY AVALANCH Little Baribal D, Zw.Mł., NJwR, BOS 35 Piotr Dreliszak

>> Początek strony


15.07.2018 Gorzów Wielkopolski, wystawa międzynarodowa, sędzia: Iwona Magdziarska /PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.PEPITO Gryfia Dolina D, Zw.Mł., NJwR - Małgorzata Jędruszek
3.FLUFFY AVALANCH Little Baribal D 22 Piotr Dreliszak
Klasa championów
1.Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CWC, NDP, CACIB, BOB 115 Maja Pawłowska
SUKI
Klasa otwarta
1.YUMIKO Kraniec Świata D, CWC - Alina Stasiak
Klasa championów
1.LOTTA Gryfia Dolina D, CWC, NDS, CACIB, BOS - Małgorzata Jędruszek

>> Początek strony


22.07.2018 Konopiska, o/Częstochowa, wystawa międzynarodowa, sędzia: Elżbieta Chwalibóg /PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.FLUFFY AVALANCH Little Baribal D, Zw.Mł., NJwR 42 Piotr Dreliszak

>> Początek strony


28.07.2018 Chojnice, wystawa krajowa, sędzia: Magdalena Kozłowska /PL/
PSY
Klasa młodzieży
1.FLUFFY AVALANCH Little Baribal D, Zw.Mł., NJwR, BOB, BIS Junior-2 40 Piotr Dreliszak

>> Początek strony


28.07.2018 Zakopane, wystawa międzynarodowa, sędzia: Andras Korozs
SUKI
Klasa młodzieży
1.Angel Eternity FANTAZJA D, Zw.Mł., NJwR 46 Barbara Taras
Klasa pośrednia
1.Angel Eternity FRANCESCA D, CWC 42 Barbara Taras

>> Początek strony


8.09.2018 Warszawa, klubowa wystawa molosów i szwajcarskich psów pasterskich, sędzia:
PSY
Klasa młodzieży
1.Sent Djons VIKTOR D 10 Piotr Dreliszak

>> Początek strony


9.09.2018 Kołobrzeg, międzynarodowa wystawa, sędzia:
PSY
Klasa młodzieży
2.Sent Djons VIKTOR D 20 Piotr Dreliszak

>> Początek strony


16.09.2018 Wawrzkowzina, krajowa wystawa 1,2,3,8 i 9 grupy, sędzia:
PSY
Klasa młodzieży
1.Sent Djons VIKTOR D, Zw.Mł., NJwR, BOS 35 Piotr Dreliszak

>> Początek strony


6.10.2018 Jelenia Góra, krajowa wystawa 1,2,3,5 i 9 grupy, sędzia:
PSY
Klasa młodzieży
1.Sent Djons VIKTOR D, Zw.Mł., NJwR, BOS 35 Piotr Dreliszak

>> Początek strony


12.10.2018 Warszawa, wystawa europejska, sędzia:
PSY
Klasa młodszych szczeniąt
1.LORDOFTHE RING iz VOLOTOVA MO - -
Klasa szczeniąt
1.BIG SKY BEAR TAIRON WO, European Future - -
Klasa młodzieży
1.George Young Hero Eref D, Młodzieżowy Zwycięzca Europy, Najlepszy Junior - -
2.SUPER PREMIUM YULIUS CAESAR D - -
3.BRONEK z Rogowa Rodem D - -
4.AXEL ROSE Pogodne Serce FCI BDB - -
FEEL MY LOVING HEART MIDNIGHT BEAR BDB - -
Greatest Love of All Tender Ebony BDB - -
PERYKLES z Ogrodów Ateny BDB - -
Klasa pośrednia
1.CHRONOS OF SWEET DARK CARAMEL D, CWC - -
2.Norkros (FCI) UNDERWATER BARIBAL D - -
3.CISME´S HUGO BOSS D - -
4.CARELESS SWEETIE Mio Grande Amor D - -
FEEL MY LOVING HEART MIDNIGHT BEAR BDB - -
Casper of Sweet Dark Caramel BDB - -
Lalek Junior Ba-Ula BDB - Inez Kocemba
Klasa otwarta
1.AQUATORIYA KELVIN ZHENERAL D, CWC, res. CACIB - -
2.BERGER OF SWEET DARK CARAMEL D - -
3.Feel Ontopoftheworld Midnight Bear D - -
4.Skipper's Be Masterpiece Of Balkan BDB - -
Hagrid Balu Black Koralle BDB - -
Klasa championów
1.KING OF HELLULAND EVERYTHING WILL BEGIN D, CWC, Zwycięzca Europy Pies = CACIB, Zwycięzca Rasy CWC, Zwycięzca Grupy 2 FCI - III miejsce - -
2.CAYUGA JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D 68 Maja Pawłowska
3.TIME TOWIN MIDNIGHT BEAR D - -
4.MY BLACK BEAUTY ASHTON MOONSTONE D - -
Boatswain's Diamond FLIP THE SWITCH D - -
DREAMING WITH THE DIVIRGENT JUODA SVAJA D - -
Mio Grande Amor (FCI) ARCTIC BIGFOOT D - -
Norkros (FCI) SON OF THE BLUE SKY D - Agnieszka Sokołowska
Archibald King of Endoras BDB - -
DAYBREAKER'S HEAD OF HEADS BDB 4 Maciej Ziółkowski
DON DIEGO z Psiej Gawry BDB 4 Anna Nagaj
JOOP CANCRIMO z Lednickiego Zakola BDB - -
Norkros (FCI) REMEMBER ME WITH LOVE BDB - -
DRAGON BLACK Kraniec Świata DB - Małgorzata Skonieczna
Klasa weteranów
1.ZEFIR V CHOCOLADE IZ TSARSTVA MEDVEDEY D, Zwycięzca Europy Weteranów - -

>> Początek strony


© copyright ZKwP - Klub Nowofundlanda