Logo Klubu NowofundlandaZwiązek Kynologiczny w Polsce
Klub Nowofundlanda i Landseera
Logo Klubu Nowofundlanda
HodowleReproduktorySuki hodowlaneMiotyWystawy Baza Chów i hodowla
PhotosRegulamin rankinguRegulamin wystawStandardTerminy wystawWyniki rankinguWystawy zagraniczneWyniki wystaw

2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011

Wystawy zagraniczne 2018


Międzynarodowy znak "©" znajduje się na dole każdej strony portalu Klubu. Oznacza on prawa autorskie (ang.copyright) zastrzeżone dla ZKwP - Klub Nowofundlanda. Na stronach portalu znajdują się tak teksty jak i zdjęcia, których nie wolno kopiować bez zgody ich Autorów.
Tylko członkowie Klubu Nowofundlanda ZKwP, mogą wykorzystać na swoich stronach internetowych zdjęcia zamieszczone w dziale "wyniki wystaw" pod warunkiem ich widocznego opisania poprzez podanie imienia i nazwiska Autora zdjęć.

ZKwP-Klub Nowofundlanda, listopad 2010

Ocena: doskonała - D (V, E), bardzo dobra - BD (SG, VG), dobra - DB (G), dostateczna - DS

Res. CAC nie jest liczony w punktacji RWN


strona główna
informacje
regulaminy
linki
WSTĄP DO KLUBU
03.02.2018 Brno (CZ), wystawa międzynarodowa, sędzia: Cronander Ake /SW/
IMIE PSA oraz PRZYDOMEK OCENA PUNKTY WŁAŚCICIEL
PSY
Klasa championów
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CAC, CACIB, NDP, BOB 119 Maja Pawłowska
2. Norkros SON OF THE BLUE SKY D, res.CAC - Agnieszka Sokołowska
SUKI
Klasa otwarta
2. FIONA Cancrimo D, res.CAC 30 Maja Pawłowska
Klasa championów
1. ALMASI Black Cullinan D, CAC, res.CACIB 74 Agata i Tomasz Ziętka

>> Początek strony
04.02.2018 Brno (CZ), wystawa międzynarodowa, sędzia: Matyas Jaroslav /SK/
PSY
Klasa championów
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO D, CAC, CACIB, NDP, BOB, BOG 119 Maja Pawłowska
2. Norkros SON OF THE BLUE SKY D, res.CAC - Agnieszka Sokołowska
SUKI
Klasa otwarta
1. FIONA Cancrimo D, CAC 46 Maja Pawłowska
Klasa championów
1. ALMASI Black Cullinan D, CAC, res.CACIB 74 Agata i Tomasz Ziętka

>> Początek strony
10.02.2018 Nitra (CZ), wystawa międzynarodowa, sędzia: Miroslav Vaclavik /CZ/
PSY
Klasa młodzieży
1. Seabrooks Mister Divine at Disoranto D, CAJC 30 Piotr Pasek

>> Początek strony

11.02.2018 Nitra (CZ), wystawa międzynarodowa, sędzia: Vladimír Piskay /SK/
PSY
Klasa młodzieży
1. Seabrooks Mister Divine at Disoranto D, CAJC 30 Piotr Pasek

>> Początek strony
16.02.2018 Budapeszt (H), wystawa międzynarodowa, sędzia: Peter Harsanyi /H/
PSY
Klasa młodzieży
1. Seabrooks Mister Divine at Disoranto D, Zw.Mł., NJwR 40 Piotr Pasek

>> Początek strony
17.02.2018 Budapeszt (H), wystawa międzynarodowa, sędzia: Warner Cespedes Arias/ES/
PSY
Klasa młodzieży
1. Seabrooks Mister Divine at Disoranto D, Zw.Mł., NJwR, BOB 60 Piotr Pasek

>> Początek strony
18.02.2018 Budapeszt (H), wystawa międzynarodowa, sędzia: Claudio de Giuliani /IT/
PSY
Klasa młodzieży
1. Seabrooks Mister Divine at Disoranto D, Zw.Mł., NJwR 40 Piotr Pasek

>> Początek strony

17.03.2018 Użghorod (UA), wystawa krajowa, sędzia: Tibor Havelka
PSY
Klasa championów
1. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D, CAC, NDP, BOS 45 Zdzisława Dokrzewska

>> Początek strony


17.03.2018 Użghorod (UA), wystawa międzynarodowa, sędzia: Bosnjak Tibor
PSY
Klasa championów
1. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D, CAC, CACIB, NDP, BOB, BOG-3 115 Zdzisława Dokrzewska

>> Początek strony


18.03.2018 Użghorod (UA), wystawa międzynarodowa, sędzia: Sergej Vanza
PSY
Klasa championów
1. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D, CAC, CACIB, NDP, BOB 115 Zdzisława Dokrzewska

>> Początek strony


18.03.2018 Chemnitz (D), wystawa międzynarodowa, sędzia: Karel Horak
PSY
Klasa championów
1. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D 1/2, CAC, CACIB, NDP, BOB 117 Zdzisława Dokrzewska
SUKI
Klasa pośrednia
1. Del Oso's Keep Calm and Carry On D, CAC, CACIB, NDS, BOS 100 Małgorzeta Jędruszek
Klasa championów
1. Lotta Gryfia Dolina D, CAC, res.CACIB 70 Małgorzeta Jędruszek

>> Początek strony


26.05.2018 Moletai (LT), wystawa międzynarodowa, sędzia:
SUKI
Klasa championów
1. DiSoranto SHADES OF FAME AT KAŹKO SŁUPSKI D, CAC, CACIB, NDS, BOB, Nom. Crufts'19 115 Małgorzata Grabka

>> Początek strony


26.05.2018 Kamenny Mlyn(CZ), wystawa klubowa FED CUP, sędzia: Manlio Massa /I/ - psy, Marion Pfordt /D/- suki
PSY
Klasa młodzieży
1. Seabrooks Mister Divine at Disoranto D, CAJC, Slovak Junior Club Winner, NDP, BOB 103 Piotr Pasek
Klasa otwarta
2.Daybreaker's Head Of Heads D, res.CAC 76 Beata Żyłka, Maciej Ziółkowski
Klasa championów
Norkros Son Of The Blue Sky BDB - Agnieszka Sokołowska
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Oukaya Forever Nobody Can Stop Daybreakers WO - Maciej Ziółkowski, Angelika Długaj
Klasa młodzieży
4. Norkros Ultramarine D 60 Elżbieta, Paweł Leontiew
Klasa pośrednia
2. Daybreaker's Bewitched By Her Spell D, res.CAC 68 Maciej Ziółkowski
Klasa championów
2. Almasi Black Cullinan D, res.CAC 60 Tomasz Ziętka

>> Początek strony


27.05.2018 Moletai (LT), wystawa międzynarodowa, sędzia: Satu Yla-Mononen
SUKI
Klasa championów
1. DiSoranto SHADES OF FAME AT KAŹKO SŁUPSKI D, CAC, res. CACIB 70 Małgorzata Grabka

>> Początek strony


27.05.2018 Kamenny Mlyn(CZ), wystawa klubowa FED CUP, sędzia:Marion Pfordt /D/- psy, Manlio Massa /I/ - suki
PSY
Klasa młodzieży
1. Seabrooks Mister Divine at Disoranto D, CAJC, Austrian/Czech/Germany Junior Club Winner 78 Piotr Pasek
Klasa otwarta
Klasa championów
Daybreaker's Head Of Heads D 36 Beata Żyłka, Maciej Ziółkowski
Norkros Son Of The Blue Sky BDB - Agnieszka Sokołowska
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1. Oukaya Forever Nobody Can Stop Daybreakers WO - Maciej Ziółkowski, Angelika Długaj
Klasa młodzieży
4. Norkros Ultramarine D 60 Elżbieta, Paweł Leontiew
Klasa pośrednia
1. Daybreaker's Bewitched By Her Spell D, CAC, Austrian/Czech/Germany Club Winner 132 Maciej Ziółkowski
Klasa championów
3. Almasi Black Cullinan D 56 Tomasz Ziętka

>> Początek strony


08.06.2018 Nitra(SK), wystawa międzynarodowa, sędzia: Carsten Birk /DK/
SUKI
Klasa młodzieży
Batuta z Rogowa Rodem D - Dominika Gołda

>> Początek strony

23.06.2018 Meisdorf (D), wystawa krajowa, sędzia: Elina Haapaniemi
PSY
Klasa championów
1. Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY D, Anw.Ch.VDH, CAC, NDP, BOS 45 Zdzisława Dokrzewska
SUKI
Klasa championów
1. LOTTA Gryfia Dolina D, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, NDS, BOB 50 Małgorzata Jędruszek

>> Początek strony


© copyright ZKwP - Klub Nowofundlanda